Fiio M3 Kutu Açılımı Ve İncelemesi

'Fiio' bölümünde karanehir35 tarafından 25 Aralık 2015 tarihinde başlatılan konu.

1. kuddusi

kuddusi Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık. Fiio x1 kullandıysanız kısa bir karşılaştırma yapabilirmisiniz acaba ?

2. Özen

Özen WAV

Beğenileri:
    1.457
    İnceleme gayet güzel. Elinde sağlık bende m3 u daha 1 hafta önce sattım. . Genelde bass ağırlıklı ve dediğiniz gibi arka sesler de boğulmalar oluyor . Ben eq ayarını hiç sevmemiştim m3 un şuan kullandigom a15 de daha ferah ve daha iyi bir eq oranına sahibim

Ama genel itibari ile memnundum bende . Ve f/p olarak gayet iyi bir dap bence

karanehir35 bunu beğendi.
  3. tobisto

tobisto MP3

Beğenileri:
    1
    İnceleme için teşekkürler. Cahilliğimi mazur görün, şu an Xiaomi Note 3 kullanıyorum, Galaxy Note 2'den geçiş yaptığım için beni hiç tatmin etmedi. Bu cihaz, bu iki cihazdan açık ara önde bir cihaz mı acaba ses açısından ? Audio Technica CKR-7 kullanıyorum kulaklık olarak. 32ohm stüdyo kulaklığım var ayrıca Samson.

4. karanehir35

karanehir35 DSD

Beğenileri:
    6.713
    Merhabalar,
    Fiio M3; Hifiye giris daplarindan bir tanesidir. O telefonlara gore sesi nasil tam bilemesem de, bu hobiye baslamak icin uygun cihazlardandir diyebilirim. Ckr 7 ile de uyumlu olacaktir. Parlakligini onemli oranda yumusatabilir Ath Ckr7'nin. Bu anlamda tavsiye edebilirim size M3'u.

5. tobisto

tobisto MP3

Beğenileri:
    1
    Sağ olun hocam, Note 2 iyi başarıyordu o işi, cayır cayır değildi sesler. Net bir cevap gelsin de ona göre alacağım cihazı. Hiç kullanmadım neyle karşılaşacağımı da bilmediğimden sormak istedim.

6. Gitan

Gitan MP3

Beğenileri:
    55
    Bu cihazdan ben 2 tane almıştım kendime ve hatuna.Gelmesini beklemekten sıkılıp başka playerlar aldım bunlarda 1.5 aydır jelatinli kutularında bekliyor.Bu alete çok güçsüz diyorlar o yüzden jelatinlerini açıp deneyip zarar etmek istemiyorum.
    X1 ve X5 im var aralarında bir fark görmüyorum.Cok güçsüz cılız bir sese sahip değilse birini açıp X5 imi satayım

7. Nazım

Nazım FLAC

Beğenileri:
    743
    Güçsüz bir cihaz değil, sansa clip'lerden daha güçlü ama olağanüstü bir şey de beklemeyin. Yine ses kalitesi clip'lerden ileride, rakibi de clip sayılır zaten. Firmware biraz zayıf ama iş görecek bir cihaz.

Gitan bunu beğendi.
  8. Radiant

Radiant Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Bende satın aldım bir adet.Rha-ma 750 i ve sony v 55 kulaklıklar ile dinleme şansım oldu. Açıkcası çok beğendim.Kulaklıklarım çok detaylı olmasada (bu aralar arayıştayım forumu ters düz ediyorum :D )Bir süre kullanıp ardından orta seviyede bi hifi player almak istiyorum bakalım...İnceleme için ayrıca teşkkürler .Bu başlığı inceledikden sonra almıştım.

9. elektronik müzik

elektronik müzik FLAC

Beğenileri:
    391
    Sansa clip+ yerine bunu almak çok bi şey katmaz heralde?

Efsane clip+ 'dan aman aman bi fazlalığı yok gibi ses açısından, öyle mi?

10. karanehir35

karanehir35 DSD

Beğenileri:
    6.713
    Clip plusa devam Mustafa.
    Clipden en fazla yuzde.5 daha öndedir M3, ses olarak. Buyuk farklar yok acikcasi.

Son düzenleme: 6 Mayıs 2017
    refuserQ ve elektronik müzik bunu beğendi.
  11. elektronik müzik

elektronik müzik FLAC

Beğenileri:
    391
    Abi tuşlarını sevmemiştim zaten

karanehir35 bunu beğendi.
  12. ancientbehemoth

ancientbehemoth Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Kırmızı aydınlatmalı tuşların rengi zamanla soluyormuş. Kullanan arkadaşım öyle dedi.
    Ayrıca tuş fonksiyonları zamanla kötüleşiyormuş.

Sayfayı Paylaş