Kulaklık seçimi konusunda yardım lütfen

'Kulaklık Genel' bölümünde Coffee tarafından 13 Kasım 2017 tarihinde başlatılan konu.

1. Coffee

Coffee Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar uzun süredir kulaklık araştırıyorum fakat kararsız kaldım. Max 100 dolara alabileceğim closed back kulaklık bakıyorum. Araştırdığım kadarıyla bu fiyat bandında audio technica m40x ve sony mdr 7506 çok tavsiye ediliyor. Kullanım amacım müzik ve film .Hemen hemen her tür müzik dinlerim. Var mı bu bütçeyle alabileceğim daha iyi bir altenatif yoksa bu kulaklıklar beni memnun eder mi ? Kulaklık konusunda tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

2. ZenSiz

ZenSiz Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    m40x yeterli olacaktır, ben de film izlerken kullanıyorum gerçekten çok rahat bir kulaklık. Amazon'dan $120 civarına alınabilir.

3. Coffee

Coffee Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam kulaklık hakkında biraz bilgi verir misiniz . Kulaklığın sesinin çok düz olduğu söyleniyor bu keyif veriyor mu film izlerken ? Ayrıca bass konusunda bazıları bassların yetersiz oluşundan yakınıyor bir üst modeli m50x den ayrılan en önemli özelliği de bu galiba. Siz kulaklığın artılarını ve eksilerini nasıl görüyorsunuz ? Şimdiden teşekkür ederim

4. mavi

mavi MP3

Beğenileri:
    618
    Su an turda olan Hifiman Edition S Black Friday dolayisiyla 129 dolara dusmus durumda.

İzolasyonu pek iyi sayilmaz, fakat epey esnek bir kullanima sahip ve teknik basarimi son derece yuksek bir kulaklik.

5. ZenSiz

ZenSiz Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Evet basları m50x 'e göre yetersiz eğer film izlerken daha çok keyif almak istiyorsanız söylendiği gibi Hifiman Edition S tercih edebilirsiniz. Eğer bahsedildiği gibi fiyatı $129 ise gayet uygun.

6. Coffee

Coffee Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler önerinizi değerlendireceğim. Peki dt 770 pro ile karşılaştırma şansımız var mı hocam onu denediniz mi ? İkiside aynı fiyat hemen hemen . Var mı bu konuda bir öneriniz ?

Sayfayı Paylaş