Özel USB-OTG Kablo önerisi

'Kablo' forumunda ColorTR tarafından 4 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. ColorTR

ColorTR
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    Selamlar,

DragonFly Black'i telefonda kullanmak için dandik bi usb otg kablosu almıştım gayet de iyi iş görüyor ama zaten kısa olan bir kablo kalında olduğu için eğip bükmek sıkıntı oluyor. Ben istiyorum ki telefona (android) giren micro usb kısmı düz değilde eğik olsun ki kaba olmasın kablosu da ne bileyim biraz kibar olursa direk telefonun arkasına eğip DragonFly'ı kılıfa cırt cırtla yapıştırmayı düşünüyorum. Öbür türlü cebe koyup çıkartması falan çok zor oluyor telefon - uzunca otg - arkasından dac- arkasından kulaklık kablosu. Baya bakındım ama istediğim gibi bir şey bulamadım, var mı bildiğiniz/tavsiye edebileceğiniz bir şeyler?
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 4 Aralık 2016, İlk mesaj zamanı 4 Aralık 2016 ---
    Benim aldığım şu bu arada: https://tr.aliexpress.com/item/500-...le-Digital-Amplifier-tablet/32772907796.html?

Çok kalın, kaba. Eğilip bükülmüyor

2. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,004
  3. ColorTR

ColorTR
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
  4. Picasso16

Picasso16
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    490
    Benim htc one m7 var. Otg bağlantısı var gözüküyor bilgilerinde fakat idsd nano yu bağlayamadım bir türlü

5. ColorTR

ColorTR
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    OTG kablonuzdan dolayı olabilir farklı bir kablo ile denediniz mi? Bazı kablolar uyumsuz olabiliyor telefonlarla. Bir de usb audi player pro programını denediniz mi normal bir player ile görmeyebilir

6. Picasso16

Picasso16
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    490
    2 farklı kabloyla denedim. Garanti denenip çalışmış bir ürün gerek . Deneyerek para harcamak zor geliyor. Htc one da şöyle olay var farklı şarz kablosu olsada otg taksam da usb host sürücü modunda şarj edilemez diyor. Voltajla alakalı olaydır diye yorumladım

7. ColorTR

ColorTR
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    Haklısınız dene yanıl yoluyla ürün alırsak işimiz iş :) Peki dac'ı başka bir telefonda denediniz mi? Eğer sorun %100 otg kablosundan ise bu tarz şeyler satan bir dükkana giderek (örn. kadıköy yazıcıoğlu iş hanı) otg kabloları deneyip çalışıyorsa alabilirsiniz.

8. Totem

Totem
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    100
    Peki beyefendi , dragonfly androidde tidal ya da diğer stream servisleri ile çalışıyor mu ?

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. ColorTR

ColorTR
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    Bildiğim kadarıyla Spotify hariç diğerleriyle çalışıyor ama emin değilim daha bilgili arkadaşlar cevap verecektir :)

10. moonstar

moonstar
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    4,746
    Collapse Signature Expand Signature
  11. ColorTR

ColorTR
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler: