İmece usulü toplanan bağışlar ile yapılacaklar konusunda

'Forumumuz Hakkında' forumunda MuttFTS tarafından 1 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. dulty

dulty
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,351
    Bitti mi paracıklar?? :upss

Collapse Signature Expand Signature
  2. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    571
    Bitti, gecmis olsun.

Daha da boyle bi ise kalkismam. Benden uzak, aman.

3. yusfcuk

yusfcuk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    15
    Hocam sizi bu konuda hassas görüyorum, neden acaba? Tecrübelerinizi paylaşırsanız biz de ona göre hareket ederiz bundan sonra, o yüzden soruyorum...

4. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,319
    Bi de kurban kesiverseydiniz ya.Buluşma yapar yerdik. :naughty ;D

2 kişi bunu beğendi.
  5. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    571
    Paranin ustune yattigim, bi nevi hirsizlik yaptigim ima edildi de, bu yuzden bir daha boyle birseye girmek istemiyorum.

2 kişi bunu beğendi.
  6. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,319

Çoğumuzun rüyasında göremeyeceği ekipmanlarla 5 taş oynayan adam mı 3 kuruşun üstüne yatacak?Ya hu işine bak sen Hasan.Boşveer.

7. cagricigman

cagricigman
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    16
    Siteye girip de halen o sözler sarf ediyorlarsa ööööhh :-X herhalde bedava yapıldı sanıyorlar temanın :b sitenin bu yeni temasına BA YIL DIM. yapıp yapabileceğiniz en iyi şeydi bu bence. çok tatlı ve "kullanıcı dostu" bir arayüzü var.

bu arada imece usulü de olsa iyi toplanmış ama PayPal gibi siteler üzerinden de bağış sekmesi açabilirsiniz. Belki daha çok para toplanabilir. Veya bazı sitelerde kelimelerin üstüne gelince reklam çıkıyor, o yöntemle de ek gelir sağlanabilir. Sitenin böyle arkadaş canlısı, göz zevkimizi bozmayacak şekilde devam etmesini istemiyorsanız sağda solda çirkin reklamlardan da gösterilebilir. Hatta her girenin gıcık olmasını da isterseniz 1-2 haber sitesinde olan imleç üzerine gelir gelmez tüm sayfayı aşağı indirip bir ekran görüntüsü yer kaplayan reklam türünden de siteye gömebilirsiniz.

Tabi bunlar benim tarafımdan kabul edilebilir reklam cinslerinden en rahatsız edici cinse doğru sıralanmış halidir :D hele bir de sayfanın yenilenmesi sebebiyle refresh yapması yok mu... offfff EN SEVDİĞİM :testere:gulme

8. dulty

dulty
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,351
    Yuh! :idiot2:

2 kişi bunu beğendi.
  9. yusfcuk

yusfcuk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    15
    Evet bu yönden biraz sakıncalı para olayı. Burada şom ağzımı da açmak istemiyorum şimdi, biz de bir işe giriştik biliyorsunuz :)

10. MikePortnoy

MikePortnoy
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    3,120
    Birkaç kez teklif etmeme rağmen, site altyapısı için bir kuruş dahi benden almayan; kendilerine denemeleri için gönderilen malları satışa koymayan-ısrarlarıma rağmen satmayıp büyük bir olgunluk gösteren ve firmaların samimi güvenlerini kırmayan; yaptığım alışverişlerde sorgusuz sualsiz, k.ç baş oynatmadan rakamlara tamam abi diyen bu çocukların bir kuruşun yarısında bile gözleri olduğuna bana işkence etseler inanmam. Bazı şeyleri kişileri tanıdıktan sonra söylemekte fayda var.

3 kişi bunu beğendi.
  11. coolblue

coolblue
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,385
    Bence de paypal üzerinden sitede bağış butonu olabiliyorsa iyi bir seçenek gibi duruyor.

12. cyraz

cyraz
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    179
    Vay be olaylar olmuş. :yourock Bende konuyu başka bir şey için arama yaparken buldum. :D Sene taa 2012. Merakla okudum en sonda parayla ne alındığını merak ettim. Çünkü konu bir yerde kesintiye uğramış. Yaraları deştik. :emberassed Bizim çevrede de okul zamanları öyle para toplama olayları olmuştu, ortada amaç olmayınca sonuçta kötü oluyor. Bence önce parayla yapılmak istenen şey belirlenmeliydi. Göya köy okullarına yardım yapmayı düşünüyorduk. Kalktık o paralarla tatile gittik. :evl