İndirime Giren Ürünler

'Sıcak Fırsatlar' forumunda TanrıTelecasterıKutsasın tarafından 29 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. CongoFather

CongoFather
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,313
    Collapse Signature Expand Signature
    mattiadestro, ckn ve theoldman bunu beğendi.
  2. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,899
    Warbler Audio da kara cuma indirimi var mı? :)

mfya ve refuserQ bunu beğendi.
  3. sonkullanici

sonkullanici
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    İndirim indirim diye dolanırken karşılaştım..

coolblue bunu beğendi.
  4. UmutA.

UmutA.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    24
    Bunu görünce bende bi indirim var sandımda gözle görülür hiç bir indirim yok açıkçası, 30 dolar satış fiyatina sahip cx3.0 ları 2.0 ları 350 den 200e 250 ye indirmeye indirim demem ben.

5. ckn

ckn
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    72
    Sanırım henüz indirimler başlamamış. Çünkü ilanın altında 23.11.2018 yazıyor. Ben de fiyatlarda bir değişim göremedim. Yarını beklemek lazım.

Edit: İlana girince şu yazıyor: "Yılın en çok beklenen elektronik günü geldi! 23 Kasım tarihinde tüm kategorilerde geçerli olacak %50'ye varan Black Friday indirimleri sizleri bekliyor olacak. Her yıl bir kez gerçekleşen bu indirimi ve Sennheiser kalitesindeki sese sahip olma fırsatını kaçırmayın."

Edit 2: Sennheiser tedarikçisinin diğer mağazası hifimyfi da 23.11.2018'de indirim yapacakmış.

6. coolblue

coolblue
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,388
    Ben %50 ye varan indirimlerden pek bir şey beklemiyorum. 1-2 model dışında genelde %50 indirim olmuyor.

theoldman bunu beğendi.
  7. UmutA.

UmutA.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    24
    Ben söyleyeyim şimdiden indirimleri , zaten hali hazırda Momentum wireless , momentum on ear gibi bikaç ay önce dolar 6 nın üstündeyken fiyatı aşırı şişirilmiş modeller var , dolarda hatrı sayılır bi düşüş olmasına ragmen bu urunlerin fiyatlarını indirmediler , bunları aslında olması gereken fiyat sınırına cekerek indirim gibi göstericekler hattaha afişede momentum wirelessin resmini koymuşlar bekledigim gibi , yani 3 bine sattıkları momentum wireless aslında 349 dolar yani 2200 leri görür , momentum on ear 2200 civarıydı oda amazonda 120 150 dolar civarı bi fiyat etiketine sahip 3 katı fiyat ile satılıyor , momentum 2.0 over ear da 145 dolar amazonda, gumruk ile bile 1000tl civarına geliyor turkiyede 2399 , oda 2 katından bile fazla bu kulakliklarda yuzde 50 indirim yapsalar bile aslında pekte bi indirim sayılmaz :D

coolblue bunu beğendi.
  8. theoldman

theoldman
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    429
    660s indirimle yurtdisi ile ayni fiyata gelse de yurtdisina cikmayi beklemesem ne sevinirim :p:p
    u

coolblue bunu beğendi.
  9. ckn

ckn
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    72
    Ben de açıkcası fiyatlar konusunda hayal kırıklığındayım. Tam da dediğiniz gibi dolardaki neredeyse 1-TL'lik düşüşe rağmen fiyatlar güncellenmedi. Umarım bizi şaşırtırlar...

coolblue bunu beğendi.
  10. sonkullanici

sonkullanici
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    20
    660s bende bekliyorum. Dediğiniz fiyatlar güzel. Bende alabilirim.

Fostex th900 mk2 de şöyle 750$ olsa :) ama olmaz.

Ust seviye veya bu seviyelere yakin ciddi indirim gören arkadaşlar paylaşırsa, alım için niyeti olanlara çok faydalı olur.

ckn bunu beğendi.
  11. UmutA.

UmutA.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    24
    Biz burda konusurken fiyatları Cumadan once iyicene sisirmislerki indirim daha çok görünsün , cx 3.0 479tl, cx2.0 468 tl Momentum wireles 3599tl, hd650 3850 görünüyor cidden gülüyorum fiyatlara , söyledigim fiyatlarin hepsinin yuzde 50 sini alsak halen ucuz değil , cx3.0 ı yuzde 50 indirimle 240 tlye koyunca herkesin almak için sıra olucağını düsünüyorlar sanırsam , amazon fiyatı 26.99 dolar , sanırım dolar 15 - 20 tl arasında gidip geliyor bizim haberimiz yok :D:D, tamam garanti şartları satış sonrası ilgi çok iyi ama 1 kulaklık için 3 4 tane parası verdikten sonra ne anlamı kalıyoki.

12. UmutA.

UmutA.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    24
    Hd 660 için hd58x ile birebir aynı driverları kullandığı yönünde yorumlar var, youtubedada bikaç kanal buna değinmiş biri hatta driverı açıp gösteriyordu seri numaralarını , araştırdınızmı hiç.

13. theoldman

theoldman
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    429
    Bunu bilmiyordum bakacağım ama driver ile bitmiyor iş. Mesela px ile p9 signature un duvarlarının aynı olduğunu üretici kendi söylüyor.

14. florence

florence
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,858
    yani? "aynı ayarda çalıyor olabilir" varsayımına mı gidiyorsunuz böylelikle?

15. UmutA.

UmutA.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    24
    Böyle bi çıkarım yapamam okadar bilgi sahibide değilim siz daha iyi bilirsiniz o konuları , sadece dün araştırırken denk geldim ilginç geldi paylaşmak istedim bunu.

theoldman bunu beğendi.
  16. PehliOne

PehliOne
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    130
    Şuan'da Hepsiburada'da M2 1199tl, M2 Wireless ise 1999tl, beyerdynamic dt770 250ohm 1009tl.

Sahibinden.com'da ki 2.el fiyatlari ile neredeyse kafa kafaya ve black Friday henüz başlamadı. Gece 12'de fiyatları ne kadar oynayacak bakalım.

17. florence

florence
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,858
    Estağfurullah. Sadece, sürücünün aynı olmasının aynı kapıya çıkmadığını belirtmek isterim. HD660s özelinde ise, bir arayışta olsaydım black friday kapsamında indirime girecekse tercih edebileceğim ürünlerden olurdu HD660s. HD650'deki mid perdesi aralanmış, alt frekansların yoğunluğundan çok da feragat edilmezken niteliği artmış, aynı zamanda HD600'ün ferah çalan yapısı kısmen buna da iliştirilmiş. Özetle 600 ile 650 karması bir şey çıkmış ortaya. Yılların eskitemediği bu ikili yerine artık HD660s bir adım öne çıkıyor.

Synchronicity ve UmutA. bunu beğendi.
  18. erdal

erdal
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    74
  19. UmutA.

UmutA.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler: