100-300TL arası Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' forumunda MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,490
    Aynen Baybars, katiliyorum. 400'e 500'e sirf mause satiyor adamlar. Sözün bittigi yer.
    Turkiye'de boyle dandik urunlerin satisini gorenler de bu gibi markalari iyi saniyor.
    Bizim ahalinin zayif noktasi: arastirmamasi..

Collapse Signature Expand Signature
    4 kişi bunu beğendi.
  2. CrossBench

CrossBench
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba
    Bang&Olufsen Beoplay H3 kulaklık düşünüyorum.
    Kulaklık
    Kullanım alanını soracak olursanız herşey diyebilirim size. Müzik, film, oyun...
    Hepsiburada'dan sipariş geçeceğim. Aynı ürün sanırım Bimeks'te de var. Tavsiyeleriniz nelerdir?
    Ayrıca kullandığım kulaklıkları genelde çabuk bozan birim diye bir dipnot geçeyim. :)

3. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,094
    ikinci el düşünürseniz forumda magaosi k3 satan arkadaş var. birçok incelemesi olan bir alet, h3'den de iyidir.

yok derseniz, h3 de işinizi görür. tr'de o fiyat skalasında fazla alternatif yok zaten.

4. CrossBench

CrossBench
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Acil olarak düşünmüyorum kulaklığı. O yüzden iyice düşünüp araştırıp karar vereceğim. Şuan elimdeki ile idare edebilirim.
    Bu fiyat skalasinda alternatif yok dediniz. Peki malzeme kalitesi nedir? Dediğim gibi pek iyi kullandığım söylenemez kulaklıkları. Bir süre sonra ses kısılması yaşıyorum...
    Ayriyeten bana bu fiyatı geçmeyecek şekilde hem beni memnun edebilecek hemde nispeten diğerlerine göre sağlam bir kulaklık öneriniz var mı?

5. cgtyguner

cgtyguner
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    3,253
    sağlamlık derseniz rha ma750i, dunu titan 1 ve tfz 5 de devreye girer. üçü de fiyat skalasına uyuyor sanıyorum. ama k3 pronun da kasası fena değildir tek sorunu biraz dönergeçli olmasi :D ben olsam içlerinde k3u alırdım diycem de aldım zaten

4 kişi bunu beğendi.
  6. Dr.oguz

Dr.oguz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Herkese merhabalar 300 tl ye kadar muzik dinleme amacli basslari biraz daha iyi olan kulaklik arayisindayim ckm77x gozume carpiyor sizlerin onerisi nedir

7. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,924
    Tabi ki forumumuzun 100 dolar altı kralı Magaosi K3 Pro :D

340 TL ye TR ye geliyor gerçi.

2 kişi bunu beğendi.
  8. Dr.oguz

Dr.oguz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Kulaklık konusunda çok bir bilgim yok ama bu markalari nasil satin alicaz ulkemizde satiliyor mu

9. alper007

alper007
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Bahsettiğin model audio technica sanırım daha önce cks55x diye bir modelini almıştım sözde bass kulaklığı diye geçiyor ama o kadar berbattı ki bir kere dinledim aldığım gün iade ettim basslar güçlü ve derin değil daha yumuşak ayrıca çok çekinik geriden vuruyor tizler ön planda kulak tırmalıyo nasıl bass kulaklığı anlam veremedim benim kullandığım 12 dolarlık rock zircon ondan kat ve kat daha iyi bass konusunda audio technicaların çoğunda solid bass sloganı olduğu için hepsinin bass performansı aşağı yukarı aynıdır diye bir ön yargıya kapıldım o yüzden ath lere biraz uzağım aylardır bende bass kulaklığı arıyorum 200 tl civarında bulamadım

10. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,924
    2.el satan arkadaşlar vardı 300 TL altında, ama 2.el almayı düşünmüyorsanız Çin'den getirtiyoruz Aliexpress ten.

Bu arada 2.el demişken @mavi Ceyhun bey Pinnacle P1 satıyordu en son 300 e indirmişti fiyatı. Bir sorunu vardı (sese etkisi yok) ilanda da belirtmişti P1 de 190 Dolar civarı sıfır fiyatı olan kaliteli bir kulak içidir.

Ceyhun bey daha iyi tarif edebilir aradığınıza uygun olup olmadığını.

4 kişi bunu beğendi.
  11. Dr.oguz

Dr.oguz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    2.el ve çinden getirtme olayina çok sicak bakmiyorum ulkemizde alinabilecek urunler tercihim b&o h3 nasildir acaba bilginiz var mi

2 kişi bunu beğendi.
  12. brendan

brendan
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    161
    h3 bas yönünden tatmin edecek bir kulaklık değil. Rha ma750 iyidir.

2 kişi bunu beğendi.
  13. kunglao

kunglao
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 5 Temmuz 2017, İlk mesaj zamanı 5 Temmuz 2017 ---
    Sahte cks 55x kullanıp sonuç olarak ne bekliyorsunuz ki
    Cks 55x deki bass miktarı cks 90 dan bile fazla insanları yanlış yönlerdirmeyelim lütfen

14. alper007

alper007
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    O da olabilir hocam haklısın ben başka bir forumdan satın almıştım alan herkeste memnundu satan adamdan adamda üstüne basa basa orjinal diyodu ama belli olmaz sahtede olabilir

15. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    215
    Valla ben accessoryjack diye bi siteden aldım orjinal ve memnunum başlarından

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. Burak.50

Burak.50
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım kaliteli bir kulaklık peşindeyim
    -bütçem en fazla 300 ama hani çok iyi bir kulaklık olursa biraz daha esnetebilirim
    -ikinci el düşünmüyorum sıfır
    -yurtdışından da alışveriş yapabilirim ama yurtiçi olursa daha iyi olur
    -genelde güncel pop müzik dinliyorum
    -nasıl bir ses aradığımı tam olarak bende bilmiyorum dediğim gibi daha önce hiç aşırı kaliteli kulaklık kullanmadım ama sitede takip ettiğim kadar sahne genişliği iyi bir özellik ve bass ağırlıklı dinlemekten hoşlanırım ama boğucu bas değil tabiki ,birde bu sibilans dediğiniz olay sanırım tizlerin aşırı yüksek çıkıp sesin çatlaması o bence de hiç hoş olmaz zaten tiz ağırlıklı kulaklıkları da sevmiyorum
    -diğer beklentilerim ,mesela şu anda iphone 6s in yanında gelen earpods kulaklıkları kullanıyorum sabit evde otururken kulaklık fena değil ama yolculuklarda yada yürüyüş yaparken kulağımdan hafif kayıyor ses-bass hiç kalmıyor ayrıca yalıtımı da kötü birde evde sony xb400 kafaüstü kulaklığım var onunda sesi boğuk net gelmiyor gibi ayrıca bassları da zayıf yalıtımı güzel basslar yumuşak derinden kulakiçi kulaklık arıyorum nevşehirde yaşadığım için burda bırakın mağazada test etmeyi gidip kaliteli kulaklık bile bulamıyoruz ,o yüzden internetten alacağım ve işi bilen arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var ilk sayfada yazan kurallara göre yazdım mesajımı umarım düzgün olmuştur ,tavsiye verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
    Bu arada müziği iphone 6s, ve msi notebook da dinleyeceğim ve apple music üyeliğim var kulaklık amfisi yada hifi müzikçalar gibi ek cihazlarım yok (biraz uzun oldu ama kusura bakmayın)

17. Dr.oguz

Dr.oguz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Arkadaslar audio techinca cks77x i nereden orjinal bulabilirim cok farkli ilanlar ve fiyatlar var

18. playerunknown

playerunknown
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar 180 tl civarında mikrofonlu, dışarıya ses vermeyecek bir kulaklık arıyorum.
    Ağırlıklı olarak rap ve country dinleyicisiyim. Ara ara rock ve elektronik müzik dinliyorum.
    Şuanda apple EarPods kullanıyorum genel olarak memnunum fakat dışarıya ses veriyor ve sesi biraz daha fazla olsa iyi olur.
    iPhone Se cihazı ile kullanacağım.

19. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    215
    Biraz daha bütçeyi zorlayıp güzel bi iem olabilir

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. playerunknown

playerunknown
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    İem nedir bilmiyorum hocam

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.