300TL ve üzeri Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı

'Kulaklık Genel' forumunda MuttFTS tarafından 15 Mart 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Arizona Dream

Arizona Dream
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    414
    Collapse Signature Expand Signature
  2. ufuksaracci

ufuksaracci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    696
    @yagbuz Etymotic direk beyinciğe saplanıyor gibi :D Fit olarak beni çok rahatsız etmişti

3. darkainu

darkainu
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,325
    IEM'lerin çoğunda izolasyon sıkıntısı yok bence ya, var mı?

4 kişi bunu beğendi.
  4. ufuksaracci

ufuksaracci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    696
    İzolasyondan ziyade fit sorunu oluyor bence. Ben se846 ile baya sorun yaşamıştım fit açısında, doğal olarak bu izolasyona da yansıyor.

5. Yabguz

Yabguz
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,535
    @ufuksaracci :) Aynen öyle Ufuk hocam; Westone uçlarıyla biraz daha rahat oluyor, kendi kutusundan çıkan triple-flange'ler sondaj yapıyor resmen :D

2 kişi bunu beğendi.
  6. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    239
    [​IMG] alabileceklerim rha t20i nasıl tam bilmiyorum

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 kişi bunu beğendi.
  7. Ibanez

Ibanez
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    55
    Daha çok metal (progresif) dinleyen birine ne önerirsiniz? Etymotic HF5 hala en iyi ürünlerden biri mi? Ablam şu an Amerika'da o yüzden 120 dolara alabiliyorum.

8. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,768
    Hocam benim üniversiteye hazırlanırken kağıtlara yazıp yazıp durduğum tercih listesi gibi olmuş :)) Bir an önce alın birini kurtulun bence :))

İçlerinden sadece 1More Triple sahibi olduğum ve diğerlerini hiç kullanmadığım için onunla ilgili sorunuz varsa cevaplayayım. İzolasyon pek iyi değil demişsiniz neyin izolasyonundan bahsediyoruz daha çok?

Dışardan ses alma? Dışarı ses verme? Veya Mikrofondan yürürken kullanımda falan ses gelmesi vs mi?
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 17 Şubat 2017, İlk mesaj zamanı 17 Şubat 2017 ---
    Aynı fikirdeyim hocam bazı örnekler hariç çoğu IEM bugünün standartlarında dışarıdan ses almama ve dışarı ses vermeme konusunda günlük kullanımda yeterli izolasyonu sağlıyordur diye düşünüyorum.

Bende Creative EP630 var mesela onun izolasyonu bana yetiyordu. Ondan sonra aldığım kulaklığın 1More Triple'nın izolasyonu onun 1 tık üstü geldi bana (birde Comply uç aldım daha da arttı izolasyon) ve oda bana fazlasıyla yetiyor. İşyerinde mesela bilgisayar başında %40 dan sonra arkadaşların konuşmalarını duyamıyorum.

Ama aynı zamanda dışarı da gümbür gümbür müzik dinliyor bu dedirtecek yada onları rahatsız edecek bir ses kesinlikle sızmıyor. Hatta geçen gün odadaki 2 arkadaş bana bir şey sormuşlar, ben duyamadım sonra el kol hareketleri yapınca çıkardım kulaklığı 1.5 metre yanımda oturan arkadaş inanmadı nasıl kulaklıksa müzik sesi gelmiyor ama bizi de duymuyor (inanmadılar işime gelmediği için duymuyorum imasında bulundular :)) falan dediler biraz bozulmuşlar sanırım. Bende buyrun vereyim deneyin dedim, denemediler gerçi ama kaça aldın falan dediler fiyatı söyleyince bu seferde aboooov oldular sanki binlerce dolar harcamışım gibi utandım resmen :)))

2 kişi bunu beğendi.
  9. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    239
    Ya hocam bende mükemmeliyetçilik var o yüzden verdiğim paraya en iyi ürünü almak istiyorum :) ayrıca sınav yılım bu yıl ses izole eden bir kulaklık alıcam almışken de iyi olsun dedim. :)

10. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    239
    Bende üniversiteye hazırlanıyorum bu arada :D

11. Chaturanga

Chaturanga
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,768
    Allah zihin açıklığı versin :)

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 kişi bunu beğendi.
  12. Eugene

Eugene
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    24

Hocam ilgilenirseniz Advanced Model 3 satıyorum yatırımı ses arayüzüne yapacağım için. Yaptığım İncelemeyi diğer markalar kısmında bulabilirsiniz.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 17 Şubat 2017, İlk mesaj zamanı 17 Şubat 2017 ---

İlgilenirseniz Advanced Model 3 satıyorum. Tarifinize uyan bir kulaklık.

13. Erdo

Erdo
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    350 tl civarına kadar bütçem var. Taş çatlasa 400 denebilir. Sıfır yurtiçinden bir kulaklık almayı düşünüyorum. Yabancı pop-chill , indie ve soft rock bazen de klasik-jazz-blues dinliyorum. Yeni seri a7 2017 telefonumdan spotify aracılığıyla müzik dinlemek için kaliteli bir kulaklık arıyorum. Müziğin canlı gelmesi benim için yeterli basshead falan degilim dengeli bir kulaklık arıyorum. Küçük kulaklarım olduğu için kulağımdan düşmeyecek bir ürün olursa daha güzel olur. Bu aralar Bang&Olufsen H3 ve Sennheiser Momentum IE arasında kalmış durumdayım. Bu konularda çok bilgili olmadığım için biraz yardım alma sebebiyle yazmak istedim şimdiden sağolun :)

14. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    239
    Rha 750i bakabilirsiniz bass ağırlıklı biraz ama güzel bir kulaklıktır. Bütçenize de uygun
    2. El olarak 1 more triple driver, dunu titan 1, shure se215 de bakabilirsiniz. Forumda incelemeleri bulunuyor.

15. Erdo

Erdo
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Rha 750i samsung uyumlu degil. O yüzden tercih edeceğimi sanmıyorum. İkinci el de düşünmüyorum ama shure için biraz fiyat arttırabilirim. Teşekkürler öneri için. Benim bahsettiğim kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

16. akaelos

akaelos
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    239
    Ben note 4 edge ile kullanıyorum şuan tek problem ses açma kapama işe yaramıyor yoksa şarkı durdurup geçebiliyorsunuz. Ses zaten uyumluluğa bakmıyor.
    Ediy: rha t20i kullanıyorum.

17. cptbartowski

cptbartowski
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar iyi forumlar herkese.
    Bütçem en fazla 500TL
    Sıfır olması tercihimdir
    Yurtiçi yurtdışı farketmez
    Daha çok edm future house
    Ben basshead birisi olduğumu düşünüyorum o yüzden basslar ön planda olmalı.

Teşekkürler.-

18. fedayi _86

fedayi _86
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Herkese selamlar.
    Arkadaşlar pfe 111 in üzerinde detaylı bir sunumu olan, berrak ve net vokal veren, tizleri çok fazla önde olmayan, tatlı hafif bas veren bir kulaklık arıyorum. Ses için sadece elimde clip+ var. Amfi kullanmak istemiyorum bu yüzde sürülebilirlik önemli.
    Şimdiden teşekkürler.

19. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,076
    donanımhaberde aurisonics kicker satan bir arkadaş var, onu tavsiye edebilirim. bas performansı çok övülen bir kulaklık. yalnız pazarlık yapın almayı düşünürseniz.

20. Metatron

Metatron
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    47
    Merhabalar,
    300-500Tl arası kulak içi kulaklık arıyorum sıfır veya ikinci el farketmez, açıkçası her tarz dinliyorum.
    İzalasyon ve kullanışlılık çok önemli rahatsız etmeyecek yürürken gezerken kullanılacak.Note 3 ile kullanacağım.

2 Model gözüme çarptı özellikle de SoundMAGIC E80 çok hoşuma gitti beyer'in Tr de incelemesini göremedim başka model ve markada olabilir.
    SoundMAGIC E80(note 3 ile sürülebilirmi acaba ?)
    Beyerdynamic iDX 160 iE

Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

#1140 Metatron, 13 Mart 2017
    Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Mart 2017
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.