amf23

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda Hanamichi tarafından 14 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,539
    Ahmet abiyle geçenlerde bir alışverişimiz oldu .Kendisinden uzun süre arayıp ta bulamadığım hifiman Re-0 aldım.Kulaklık piyasada bulunmamasına rağmen verdiği fiyat çok uygundu.Kulaklığı bana ödeme yapmadan önce gönderdi bakarsın ,denersin beğenirsen alırsın dedi .Kargolamayı da özenle yapmıştı kulaklık kutulu olmasına rağmen tekrar köpükle sarmış .Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır .Kendisiyle alışveriş yaptığınızda zaten anlattığım detayların önemsiz kaldığını anlarsınız :)

2. amf23

amf23
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Barışçım,
    Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için, mahcup ettin beni. Cihazlar gelip geçici önemli olan beşeri ilişkiler.
    Diyaloğun iyi olabilmesi için iki taraflı katkı gerekiyor biliyorsun, süreçteki sıcak ve samimi yaklaşımların için de ben teşekkür ediyorum.
    Umarım birgün yüzyüze de tanışırız.

3. Oronra

Oronra
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    38
    Ahmet candır :hug
    Kendisini donanım haber ses sistemileri bölümünden bizzat olmasada tanırım. Forumun aklı başında ender takipçilerindendi. Demekki hala öyle :)

4. amf23

amf23
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Sertaç daha candır. :)
    İnsanın böyle ince düşünen arkadaşları olması ne güzel, çok teşekkür ederim Sertaç cım övgü dolu sözlerin için, mahcup ettin.
    Bilmukabele. :)

5. Nyanna

Nyanna
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Ahmet abi bir acaip adam. DAC ını verdi bana al dinle diye 3 ay oldu geri veremiyorum inat etti almıyor ama inadım inat vereceğim. Ha bir fabrikalarımız yan yana olmasa hic üzülmeyeceğim. Şaka bir yana bu güveninden dolayı herkesin huzurunda kendisine teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla

6. DarkTemplar

DarkTemplar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    91
    Benim de alisverisim yok kendisi ile ama muhabbeti superdir. Arada bir de olsa konusuruz sagolsun, konusmasindan bile belli nasil duzgun bir adam oldugu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

7. Oronra

Oronra
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    38
    Ahmet kardeşim sevenin çok Allah artırsın :hug