Araştır araştır bir sonuca varamıyorum, yardıma ihtiyacım var.

'Kulaklık Genel' forumunda ernpmk tarafından 24 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. ernpmk

ernpmk
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba, rap ve elektronik müzik prodüksiyonu yapıyorum. Onun dışında jazz ve akustik müzik dinlemeyi seviyorum. Jbl lsr305 monitörlerimi sattım, Audio Technica ATHWS55 kulaklığım kırıldı. Çok memnun değildim zaten. 1 haftadır kulaklık arayışındayım ama ama karar veremiyorum. Ath m50x almak istiyorum ama bütcem ona yetmiyor.

Kargo gümrük dahil 100 dolar civarı bütçem var.

Çoğunlukla prodüksiyon yaparken kullanacağım için en düşük frekansları yeterli miktarda duyabileceğim, doğal ve sesi fazla boyamadan çalan, enstrumanların birbirini ezmediği bir kulaklığa ihtiyacım var. Kulakiçi kulaküstü farketmez

Jvc fxt100, sennheiser momentum in ear(anroid model siyah rengi amazon.com da 68$ şu an) , Akg k240, Akg 250mk ii(sub bass performansı kötü denmese direkt alacağım) gözüme çarpan modeller ama içime sinen bir kulaklık bulamadım malesef.

Yardım edebilecek , önerileri olan birileri varsa çok sevineceğim. İyi forumlar.

2. lavgirin

lavgirin
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    116
  3. Synthyss

Synthyss
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    3,015
    Amazon.de'ye de bir göz atın ATH-M50x indirime girebiliyor zaman zaman.

Collapse Signature Expand Signature
  4. ernpmk

ernpmk
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

İki kulaklığı da araştırdım 100aap ilgimi çekti ama sub bass sunumu benim için yetersiz sanırım. Teşekkür ederim önerileriniz için. Dt770 aklımda var head fi'da ikinci el bulabilirsem değerlendirebilirim ama o kulaklığı sürmek sıkıntılı olacak benim için.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 24 Ağustos 2017, İlk mesaj zamanı 24 Ağustos 2017 ---
    Şu an için amazon usa'den daha pahalıya geliyor, teşekkür ederim.

5. Inlovewithmusic

Inlovewithmusic
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    54
    Mdr-100ap 'nın alt frekansları yeterli olmaz sizin için, bende m50x kullanıyorum alabilirseniz her türlü işinizi görecektir.

Collapse Signature Expand Signature
  6. ernpmk

ernpmk
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ben de o kulaklığı araştırıyorum şu an. Mağazaların stoklarında da gözükmüyor gidip dinleyebileyim. Sub basları düşükse yeterli olmayacak gibi. m50x alacaktım uygun fiyata buldum ama başka bir arkadaş rezerve etmiş aldı bugün. Kıl payı kaçırdım yani...