ATH-W1000x İndirim

'Sıcak Fırsatlar' forumunda Achiras tarafından 15 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. Achiras

Achiras
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    8
    4 kişi bunu beğendi.
  2. KaraSinek

KaraSinek
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,780
    sizin mesajınız daha doğru yere açılmış durumda gerçi ama şurada konusu geçmişti. http://www.techno-fi.net/forum/konu/ath-ew9-d-r-internet-sitesinde-350-₺.9859/#post-159807
    d&r daki audio-technica ürünlerinde indirim var şuanda. muhtemleen stok eritmeye çalışıyorlar. distribitorün elinde kalan son ürünler olabilir. bu ürünler memlekete geldiğinde dolar 2liradan fazla değildir. kulaklık 500$ seviyelerinde satılıyor normalde. bir de yerini w1000z ye devretmiş durumda. ama yine de gideri yüksek bir kulaklık. fiyat süper bir indirim değil belki ama taksit ve gümrük derdi olmaması başlı başına büyük bir avantaj.
    elim bir kaç kez satın al butonuna gitti bugüne kadar. açtığınız mesajdan dolayı da yine düşünmeye başladım doğrusu.

Collapse Signature Expand Signature
    3 kişi bunu beğendi.
  3. bakieryigit

bakieryigit
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,966
    @KaraSinek 3 aydır falan sürüyor o kampanya indirimi ilk indirime düştüğünde bende çok düşünmüştüm bu ürünü :) sonra baya bir head-fi de araştırdım , w5000 den iyi olduğu kesin o anlamda alınacaksa bu ürün alınmalı , alanlar padini değiştirmiş ve şuan o padi piyasada bulabilen yok adı aklımda değilde sırf padi yüzünden vazgeçmiştim rahat değilse diye , genelde pad kısmını değiştirmişler çünkü o değiştirdikleri firma artık o ürünü üretmiyor , neyse benim elimde çok gitti geldi zamanında yazıyım dedim , hz aralığı baya iyi kulaklığın yeni ürün alacaklar düşünebilir.

@KaraSinek bu el gitmelerden nasıl kurtulacağız bilmiyorum :D

4. KaraSinek

KaraSinek
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,780
    @bakieryigit hocam ben anca satın alınca rahatlıyorum :) senin philips başlığında olduğu gibi her an aldım diyebilirim. pad olayını ben de okudum. eğer alırsam brainwavz pad siparişi verip deneyebilirim eldeki hifiman padler de uyacaktır bi bakarım. pad ve tip önemli parçalar kulaklıklar için.

*edit: hadi geçmiş olsun. yine teşhir ürünü gelmez umarım.
    2323 eklentisini görüntüle

@MuttFTS aga aşağıdaki fotodaki sana ne çok benziyor. google images da thumbnail olarak görünce aha Hasan almış kulaklığı dedim.

#4 KaraSinek, 16 Ekim 2015
    Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Ekim 2015
    3 kişi bunu beğendi.
  5. bakieryigit

bakieryigit
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,966
    @KaraSinek hayırlı olsun , memnun kalırsın umarım. ::)

2 kişi bunu beğendi.
  6. emreisiklar

emreisiklar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    707
    Amazonda 500 civari

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Achiras

Achiras
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    8
    Bende arastirdim ve ayri bir pad alinmasi gerektigini yazmislar. Kafama cok takildi, 1300 tl eder mi onuda bilmiyorum ve kafa üstü kulaklıktanda pek anlamam acikcasi ama bu fiyat kışkırtıcı:)

8. KaraSinek

KaraSinek
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,780
    w1000x jazz ve classic dinlemek için uygun kaçan bir kulaklık diğer türlerde o kadar etmeyecektir. kiraz ağacı falan filan sizin için işin güzelliğini arttırmıyorsa. derdiniz sadece müzik dinlemek ise bu türler için 600liraya ad900'ü almak daha mantıklı olacaktır. ;) 2. bir kulaklık olacaksa elimdeki he400s her yönden zıt bir kulaklık olsun istiyordum. planar & dynamic, open & close, hızlı & yavaş... okuduğum incelemelerden doğru bir tecih gibi gözüküyordu. umarım geldiğinde de bu düşüncede olurum.

#8 KaraSinek, 16 Ekim 2015
    Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Ekim 2015
  9. Achiras

Achiras
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    8
    Bakın bunu bilmiyordum, teşekkürler hocam.

10. KaraSinek

KaraSinek
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,780
    boynerdeki indirimde boyner teşhir ürünü göndermiş ve iade etmiştim. bu macera da böyle birşeyler olacak gibime geliyordu. 7 günün sonunda elime ulaştı kulaklık. bu kadar bekleyince iyi sonuçlanmayacakmış gibi düşünüyordum neyse ki öyle olmadı. kulaklık sağsağlim kapalı kutu olarak geldi.
    almayı düşünenler için yazmış olayım.

#10 KaraSinek, 23 Ekim 2015
    Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Ekim 2015
    2 kişi bunu beğendi.
  11. bakieryigit

bakieryigit
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,966
    @KaraSinek

ilk izlenimleri bekliyorum , ses nasıl , hangi tarzda sıkıntı yaratmıyor , tiz- bass dengesi falan.. :)

12. KaraSinek

KaraSinek
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,780
    sana izlenime gerek yok @bakieryigit hocam. mojo gelince buluşalım öyle halledelim :D
    *edit: neyse yazayım...
    daha ilk 1. saati. dynamic drive kulaklıklarda burn-in'e inanan bir adam olarak. yorum yapmak için erken diye düşünüyorum. ;) ben beğendim demekle yetineyim.
    ama senin günlük olarak kullanmak isteyeceğin bir kulaklık değil. senin aradığın bass yoğunluğu yok kulaklıkta. ama bas yok değil bana yeter ve artar. kulaklık dengeli tarafta

13. bakieryigit

bakieryigit
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,966
    Anladım :) burn-in de sesi daha çok değişir bence de , mojo da istanbula giriş yapmış bugün malum ptt olduğu için 1 haftalık süreç olarak görüyorum gelişini :)) ondan sonra ayarlarız birşeyler..

14. leylines

leylines
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    800
    @bakieryigit size takip numarası verildi mi bana gelmedi henüz. Kargoya verildi maili aldım ama Track ID filan yoktu mail de.

15. bakieryigit

bakieryigit
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,966
    @leylines
    Ben mail attım istedim öyle gönderdiler :)

Order information kısmında Communication bölümü var oradan post olarak konu aç , tracking numaranı iste 1 gün içinde geri dönerler.

Sen nasıl geçtin yanlız kargo ücretini ; Royal Mail International Signed For olması lazım signed almadıysan kargo takibi yapamazsın.

16. leylines

leylines
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    800
    Birazdan müşteri hizmetleri online olur oradan hemen sorar alırım.

Signed for olarak geçtim bende evet. :)