B&O Play LG Hi-Fi plus Ne yapmalıyım

'Amfi, DAC ve Ekipman İncelemeleri' forumunda prosedur33 tarafından 22 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. prosedur33

prosedur33
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    12
    bugün lg v20 aldım. yanında gelen dac hediyesini ne yapmalıyım satıp farklı bi model alsammı ? Daha uygun ve daha iyi bi ürün bulabilirmiyim ? Daha önce bu amfi yi deneyen varmı ?

2. prosedur33

prosedur33
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    12
  3. ZenSiz

ZenSiz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    25
    Ben bilgisayar için kullanıyorum farklı bir cep telefonuna da takılabilir bence satmayın zaten şu anda çok yüksek bir fiyata da satamazsınız gibi.

4. ilkercom

ilkercom
    Expand Collapse
    MiniDisc

Alınan Beğeniler:
    449
    Bu modulün ses kalitesi nasıl? Bi fiio x5 ile filan kıyaslama yapabilen var mı?

Collapse Signature Expand Signature
    2 kişi bunu beğendi.
  5. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,246
    Bu modul daha cok iemler icin diyebilirim,fun-eglence odakli bir modul-hifi ses iddasi yok-, X5 ile kiyaslamak x5'e haksizlik olacaktir. Soyle diyeyim sahip oldugu kalite telefonlardan bir tik üstte- Lg G5den iyi caliyor ornegin- fakat daplardan asagida.
    Guney Kore fiyati 80 dolar civari, bende ordan almistim, Turkiye'deki 699 turu fiyatlar tamamen sisirmece, o fiyati haketmiyor ama Lg G5 kullanicilari icin 80 dolara bu modulu almak mantikli bence. Tek basina Lg G5'in sesi ruhsuz, cansiz, parlak ve tiz odakli. Modulun sesi ise hafif sicak, bassli ve canli.
    LG'nin bangolufsen modulu ayri satmasi tamamen batarya yuzunden.G5'de modul ile muzik dinleme suresi sadece 5 saat(dsdde bu sure 2,5 saat), sarji cok cabuk tuketiyor. Ayrica modulle Lg'nin boyu da uzadigindan, standart G5'e olan kiliflar, modul takili G5'e olmuyor.
    Modul takili G5'e uygun kiliflar ne TR'de ne de Aliexpressde yok su anda.
    Bunlarin hepsi aslinda LGnin G3,G4,G5'de kullanicilari üzen ghost ekran-hayalet ekran sorununun yaninda cok önemsiz seyler. LG bunu sorundan da saymadigi icin degisim de yapmiyor.
    O yuzden LG'den telefon alacaklara bir kez daha dusunmelerini tavsiye ederim.
    Htc 10 alacaklar da Htc'nin meshur sari ekran problemi karsisinda simdiden dikkatli olsunlar. M7 ile baslayan ekran oturmama problemi, m8'de arka pembe kamera problemiyle devam etti, M9'da asiri isinan snadragon islemciyi , 10'da sari ekran takip etti.
    http://mobil.hurriyet.com.tr/kamyonunu-arizalanan-telefonunu-aldigi-magazaya-surdu-40329729#yorumlar
    Boyle bir olayi da gormus olduk simdi.:D

Vakit olursa 2011'den 2017'ye telefon markalari ve hilebazliklari ustune genis bir yazi hazirlamak isterim aslinda.

#5 karanehir35, 7 Ocak 2017
    Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Ocak 2017
    6 kişi bunu beğendi.
  6. Pascalci

Pascalci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    592
    Lg G5 i olanlar almalı bence. Fiyatı 200 tl ye kadar var sıfır olarak sahibinden de ki bu telefon dsd çalıyor ve ohm değerine göre direnci otomatik ayarlıyor. 650 yi bile yeteri kadar olmasada sürdü

3 kişi bunu beğendi.
  7. Totem

Totem
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    72
    Lg v20 nasıl ses kalitesi :)

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Pascalci

Pascalci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    592
    Özelliklere bakınca V20 nin içine entegre edilmiş dac ile G5 ler için satılan dac modül aynı. G5 + dac modül ile ses kalitesi aynıdır. Teknik özellikleri bilmem ama 3000 tl çok para. Ayrıca V10 daha karizmatikdi.

2 kişi bunu beğendi.
  9. refuserQ

refuserQ
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,765
    2 kişi bunu beğendi.
  10. Pascalci

Pascalci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    592
  11. ilkercom

ilkercom
    Expand Collapse
    MiniDisc

Alınan Beğeniler:
    449
    Pili çok hızlı yiyor. ortalama bir dap kadar ses kalitesi yok. benim için alıp yanımda gezdirmenin esprisi kalmıyor. 200 verdikten sonra üzerine az daha koyar düzgün ses kartı alırım.

lg g5 ile kullansan telefon uzuyor. televizyon kumandası gibi duruyor.

Çok araştırdım bunu sahibinden üzerinde az kullanılmışı 150 liraya alınır. ama beni tatmin etmeyecek gibi.

2 kişi bunu beğendi.
  12. SonyPro

SonyPro
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    148
    Letgodan 50 liraya aldım. Aptxli ldaclı hi-res bluetoothdan daha iyi bir verim alıyorum. Telefon için iyi bi çözüm. Ama sadece telefon için.

13. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    308
    45 liraya almaya değer mi dersiniz? Küçük bir dizüstü bilgisayarım var ve yanımda taşıyorum genelde. Ekstra müzik ekipmanı taşıyamıyorum. O yüzden bu ufaklığı alsam fayda sağlar mı? Hiç yer kaplamıyor zaten. Dizüstünün ses kalitesi pek iyi değil maalesef.

#13 Awésomé, 30 Nisan 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Nisan 2018