Bağış

'Forumumuz Hakkında' forumunda mrlnb tarafından 13 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. pastnova

pastnova
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    2
    Ne pis başlık hortlatmışım arkadaş :p Forum altyapısına harcamak iyi fikir.Arada olan çökmeleri engellermi bu vbulletin ?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,253
    [quote author=George Szell link=topic=3140.msg82225#msg82225 date=1360226655]
    Aslinda BIM'den et alsak, disarda yiyecegimize evde yapsak. Ekmekle ayran da aldik mi.
    [/quote]
    ;D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Collapse Signature Expand Signature
  3. Kuzey

Kuzey
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    69
    Forum altyapısı adına kullanılacaksa bence çok güzel olur. Tabii imkan varsa bir techno-fi markalı iem çantası ya da kulaklık askısı, t-shirt hatta vb şeyler yapıp makul bir kârla satıp parayı büyütecekseniz de açıkçası hiç hayır demem :)

4. HaypurTiryading

HaypurTiryading
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    225
    [quote author=George Szell link=topic=3140.msg82227#msg82227 date=1360226756]
    Evreka! Forumcana kuzuya girelim. Baharda ceviririz hep beraber, valla bak
    [/quote]

Vakti zamanında Bursada oğlak çevirmiştik. Biz misafir olduk tabide ;D turkeyforumda var.

5. Backslider

Backslider
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Sitede yer alan herhangi bir yazıda reklamların adının geçmesi, hatta reklamları işaret eden oklar veya işaretler bulunması bile anlaşmaya aykırı, bunlar sürekli olarak takip ediliyor. Google ziyaretçilerin reklamlara farkında olmadan ve/veya kendi iradeleriyle tıklamalarını istiyor. Bunun için reklamları dolaylı olarak ön plana çıkartan metodlar geliştirilmiş. Neyse geçmiş olsun, aynı formatta reklamlar veren farklı siteler de var, hatta mynet de veriyordu galiba. Onları da düşünebilirsiniz.

Toplanan parayla iem çantası yapılıp satılırsa bir tane de ben alırım. :) Re-262 için ihtiyacım var.

6. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    623
    Bagisla IEM cantasi yapilirsa cuzi bir kar ile satilabilir diye dusunmustum.

Ama tabi bagissiz da tamamen karsiz olarak urettirmek istiyorum ben, ugrasirim da ama tanidik cantaci felan bulamadim.

Alt yapiya harcanirsa problemler hatalar felan gidebilir. Biraz daha profesyonel bi alt yapi olur.

Ayrica paramiz yetmiyor diye bise almama durumu yok. Kimsede olmayan bir urunu, forum parasi da oldugundan ucuz alalim diyoruz, denk gelmiyor.

7. zodiac_tauruss

zodiac_tauruss
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,294
    Hâdi bana iskender ısmarlasın hem de 1.5, Hasan bana tatlı ısmarlasın hem de künefe ;D Kalan parayla ne yaparsanız yapın ;D

8. devoker

devoker
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    20
    En iyisi parayla yurtdışından beats alalım, çok süper baslar efsane diye bi inceleme yazıp, 2 katına satarız, böylece forum kalkınır ;D

9. tsn141

tsn141
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,486
    Bu tişört fikri :worship :worship :worship :worship çok dehşet,çok çok dehşet hatta zaten fikri veren insan da işletmeci ondan galiba çok mantıklı

10. EXcomZkko

EXcomZkko
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Techno-fi markasıyla tişört, çanta vs yapılacaksa; herşeyden önce o logonun değişip forumun genel ruhuna uygun bir hale getirilmesi taraftarıyım. Hatta bunlar yapılmazda da o logonun değişmesi taraftarıyım. Evet.

11. wmqpun

wmqpun
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    9
    Aslında internette birkaç site var t-shirt bastırılabilecek ,arkadaşın dediği gibi bir logo ve altına afilli bir söz bulursak güzel olabilir .

12. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,539
    T-shirt değilde bence daplarımız için sticker daha güzel olur :) Dışarıda denk geldiğimiz zaman birbirimizi tanırız hem daplar sürekli yanımızda olduğundan millet merak eder bu Techno-Fi nedir diye iyi reklam olur :)

13. pastnova

pastnova
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    2
    Valla iyi fikir :D Off topic olucak ama forumda tarafsız bir beats incelemesi olsa çok şık olur.Daha önceden de söylemiştim ben forumu beats kulaklık alma arifesinde keşfetmiştim.

14. devoker

devoker
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    20
  15. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

İncelemeye değecek bir kulaklık olacağını düşünmüyorum xba-3'ün.

16. devoker

devoker
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    20
  17. synweap

synweap
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    109
    jvcleri bilmem de xba-3 ü Kuzey alır inceler bence :evl

18. Kuzey

Kuzey
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    69
    Adım geçmiş, sezdim geldim. Bir gün o da olacak. XBA-3'e karşı çok umudum var ne yalan söyleyeyim. Bir türlü denk gelemiyorum, param varken o olmuyor, o varken param olmuyor (şu anki gibi :evl)

19. FreeShah

FreeShah
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    76
    Bencede parlak bir fikir. Ama sticker vsde olabilir gercekten isin icinde. Biri bi tshirt tasarimi koyup bizi heyecanlandirabilir.

20. 4khenaton

4khenaton
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    19
    İster sticker olarak, isterseniz t-shirt baskısı olarak şu imaj kullanılabilir geldi bana. Techno-Fi logosu da eklenebilir tabi :wink

#140 4khenaton, 20 Mayıs 2013
    Moderatör tarafından düzenlendi: 20 Nisan 2014