barocka

'Olumlu ve Olumsuz Görüşler' forumunda Xexec tarafından 10 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. Xexec

  Xexec
  Expand Collapse
  MP3

  Katılım:
  7 Nisan 2018
  Mesaj:
  68
  Alınan Beğeniler:
  162
  Öncelikle adına açılmış bir konu bulamadığımı belirtmek isterim.
  Varsa şayet yöneticiler tarafından oraya taşınabilir.

  @barocka hocamın da dahil olduğu şu son yaşanan tatsız hadiseler sonrasında kendisinden alışverişte bulunmuş birisi olarak memnuniyetimi belirtmek isterim.


  O dönem kendisinden aldığım ürünü "öğrenci" olmam nedeniyle peşin alamayacağımı belirterek takas+para teklifinde bulundum. Fit sorunu yaşadığım yine bu forumdan aldığım bir iem'i(satılması zor olabilecek, ki ben satamamıştım) teklif ettim. Kabul etmekle kalmayıp sattığı ürüne de indirim yaptı.

  Ürünlerin ulaştırılması adınada kargo indiriminden yararlanmamı sağladı.

  Malum o dönem öğrenci olmamdan mütevelli 1-2 ay kadar pişmanlık yaşamadım dersem yalan olur zira okulu bitirmeme yakın bir dönemdi ve çalıştığım yerde çalışma saatlerimi çok düşürmüştüm ve ay sonunu getirmek zor oluyordu. Eminim kendisine ürünü iade etmek istediğimi söylesem kabul ederdi çünkü gerçekten iyi niyetli birisi olduğunu düşünüyorum.

  Son olarak "öğrenci"lere umarım cephe almazsınız. Herkesin geçtiği yollar. 30'unu aşan koca insanlar bir şeylere heves edip peşine düşerken gencecik insanların heveslerinin olması normal değil mi? Ha mevcut durumlarını suistimal etme çabasına girenleri tenzih ederim ama bir nebze daha anlayışlı olabileceğimiz kanısındayım.

  Son olarak kendisine yaptığımız alışverişte gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı tekrardan teşekkür ederim.
  Umarım foruma karşı negatif bir tavır almaz, zira böyle değerli üyelere ihtiyacımız var.))