Bgvp

'Alım' forumunda Elf tarafından 30 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. Elf

Elf
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Bgvp ds1 kablosu alınacaktır

2. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,650
    Bir kez sildim, ikinci kere aynı konu açılıyor. Böyle olduğu zaman yeni gelen burayı ahır gibi görüyor diye düşünüyorum.

fenrir bunu beğendi.
  3. Elf

Elf
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Burayı ahır gibi gördüğüm yok neden silindigini açıklayabilir misiniz ?

4. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,650
    Elma

Diye konu acabilirim ben de mesela. Konu başlığına nedir ne almak istiyorsunuz açıkça yazsanız amacınıza güç katmış olmaz misiniz? Insanlarin illa konunun içine girip bulmaca mi çözmesi gerekiyor?

5. Elf

Elf
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    2. El bölüm kurallarında herkes bir konu açabilir yazıyor ben de hakkım olan bir taneyi açtım konu silinmisse neden silindiği karşı tarafa açıkça belirtilmeli ki karşı taraf duzeltsin kurallarda ürün replika olması halinde belirtilmesi görünür olması gerektiği yazıyor başlıkla ilgili başka bisey yok

6. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    489
    Başlığınız (Alınık) BGVP Ds1 Kablosu şeklinde olsa daha iyi olurdu. Hatta ilan içeriğine de orijinal, stock Ds1 Kablosu mu istediğinizi, yoksa herhangi başka bir MMCX kablo mu istediğinizi belirtmelisiniz bence. Başlıkta sadece BGVP yazıyor. Ne alıyorsunuz, ne satıyorsunuz, belli olmuyor.

Bahsettiğim kural listesinin en son maddesini bile düşünebilir bir yönetici ya da moderatör ilan başlık ve içeriğiniz bu şekilde kalırsa. (Benim fikrim tabii bu.)

http://www.techno-fi.net/threads/forum-kuralları.1039/

İlgili madde:

* Ayrıca kurallardan olmasa da, lütfen forumu birşey alıp kaçmak için kullanmayın. Forumu sahiplenin. Ayrıca forum yöneticileri her iletiyi takip edemezler, lütfen uygunsuz bir durum gördüğünüzde, rapor edin
    .

Collapse Signature Expand Signature
    Mikrobiyolog bunu beğendi.
  7. Elf

Elf
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Pekala dediğinizde haklı olabilirsiniz konuyu uygun bir şekilde açmamış olabilirim ama siz sadece konuyu silip bilgilendirme yapmazsanız yeni olan kişi ya da daha doğrusu herkes sebebini öğrenmek isteyecektir foruma yeni katılan biri ise konunun acilmadigini görüp ikinci defa açacaktır

8. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    3,115
    Burası bir forum, ticaret platformu değil. Yani sosyal bir ortama girdiniz, hiç kimseye selam sabah vermeden ortaya şunu şunu alacağım diye bağırdınız. Yaptığınız bu.

9. Elf

Elf
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Pekala dediğiniz gibi olsun ne diyeyim ben yazdıkça siz de yazmaya devam edeceksiniz tartışmayı burda bitirmek mantıklı olacaktır .