Brainwavz Beta mini inceleme

'Brainwavz' forumunda indicavia tarafından 23 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. indicavia

  indicavia
  Expand Collapse
  MP3

  Katılım:
  10 Nisan 2012
  Mesaj:
  84
  Alınan Beğeniler:
  22
  Daha önce Brainwavz m2 yi bir süre severek kullanmış biri olarak Brainvaz Beta yı, m2 nin küçük kardeşi olarak tasvir edebiliriz. Ses kalitesi olarak 59 usd lik m2 nin 29 usd ye tüm anlamıyla düşürülmüş hali.

  Beta da m2 nin karanlık perdeli sesli havası biraz daha koyulaşmış olarak sürmekte.

  Malzeme kalitesi olarak çok kaliteli bir duruşu olmasada, kullanılan sert plastik sağlamlık hissiyatı vermekte. Kulaklıkla alakalı yanında gelen silikon uçların kalitesizliği nedeniyle fit ve izolasyon problemi mevcut. Alacak kişinin mutlaka yanında, orta karar yumuşak bir silikon uç edinmesini tavsiye ediyorum.

  Bas: Sürücüsünün büyüklüğü (yada kasasının diyelim) nedeniyle, sanki bir cks90 bası verecekmiş gibi durmasına rağmen, izolasyon pek mevcut olmadığı için, bas ''ehh işte'' denilebilecek ayarda.

  Mid: Ürünün tartışmasız en güzel tarafı, fiyat aralığını göz önünde tutar isek ortalamın üzerinde.

  Tiz: m2'de de olduğu gibi yüksek seslerde çatlama, patlama mevcut. Genel olarak idare edebilecek düzeyde.

  Enstruman ayrımı olarak yine fiyatı üzerinde bir performansı mevcut. Sahne diyeceğim ama bu fiyata bir kulaklık arayışında olan bir kişi için sahne, sesin temizliğine nazaran daha geri planda yer alacaktır tahminimce. Ama yinede söylemek gerekirse ortalama bir sahne mevcut.

  Bu kadar yerdik gibi olduk ama bağlamak gerekirse, denediğim tüm brainwavz kulaklıkları gibi (m2,m3,b2) bu üründe fiyatını son kuruşuna kadar hakeden bir kulaklık. Karşıalştırmak gerekirse cx200, cx300, ep630 gibi birşeyse kullandığınız kulaklık ve bas delisi değil iseniz sizi gayet memnun edecektir.
   
  2 kişi bunu beğendi.
 2. ahmetcan44

  ahmetcan44
  Expand Collapse
  MP3

  Katılım:
  6 Şubat 2012
  Mesaj:
  117
  Alınan Beğeniler:
  134
  MP4Nation sitesindeki büyük kampanyadan çok uygun fiyatlara temin edilebilmesi nedeniyle son zamanlardaki favori giriş seviyesi kulaklıklarımdan biri. Gidip CX200'lere para vermektense, biraz farklı tatları çok daha ucuza alabiliyorsunuz.