Etymotic mc3 incelemesi

'Etymotic Research' forumunda karanehir35 tarafından 12 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. Avantprimitive

Avantprimitive
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    62
    Evet T2 'yi renklere boğmuşlardı aslında bende öyle şeyleri seven biri olduğum halde T2' nin o şekli bana acayip dandik gelmişti bildiğin 5$ Çin kulaklığı gibi :) Neyse ki T2E de o elmas kesime daha uygun olarak siyahlara boğmuşlar bence asıl T2E premium bir iem halini aldı. Kablo konusunda da aynen katılırım harika. Çok teşekkürler, gelince inceleme yaptığımda belki sizi de ikna ederim :) Kaldı ki aynı türde müzikler dinliyoruz gibi, Death Metal sadece Death mi yoksa Patoloji 'ye bulaşan Brutal Death Metal de dinler misiniz :)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Collapse Signature Expand Signature
  2. KaraSinek

KaraSinek
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,780
    mc3 başlığı ttpod başığına dönmüş :) hevesinizi kırıyor olmak istemem ama ttpod t2 ile ne dinlenmez diye sorsanız metal müzik derim :) gerçi t2 ile t2e ses karakteri olarak da bambaşka kulaklıklar olabilir denemeden bilemem. güle güle kullanın.

3. Avantprimitive

Avantprimitive
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    62
    Evet Metal müzik ile ilgili öyle yorumlara denk geldim ama kim takar dedim alacağım :)

4. oguzhan

oguzhan
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    451
    @Avantprimitive konu iyice sapıyor ama belirtmek istedim. TTPod T2 nin konforu bana pek iyi gelmedi. Uçları pek hoşuma gitmedi.
    Bir vsonic vsd3 rahatlığı yok bence. Eğer uçlar değiştirilmemiş ise T2E modelinde, sizi memnun etmeyebilir.

5. Avantprimitive

Avantprimitive
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    62
    Uçlar değiştirilmiş ama sonuçta eartip değil mi edinilebilir ve değiştirilebilir.

6. emrclk

emrclk
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    39
    ER4S kullanmıştım Etymotics i oradan tanıyorum. Tamamen farklı seviyede modeller ama bu da iyi duruyor 70 dolar için.

2 kişi bunu beğendi.
  7. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,489
    Eğer er4s kullanmışsanız evet çok şanslısınız.İlk üretimine 1990 yılında başlanan bu efsanevi kulaklık herkesin eline Geçmez.Sizi tebrik ediyorum o Yüzden.

2 kişi bunu beğendi.