Hifiman 603s İncelemesi

'Müzik Çalar İncelemeleri' forumunda karanehir35 tarafından 12 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,490
    Var Berk hocam.O seviyede en iyi alternetif,ki kendi seviyesinin de ustu,
    Hidizs ap100'dur.Hidizs varini yogunu bu ilk dapina verdiginden,ortaya cikan urun her anlamda sasirtici oldu.
    Modern ara yuzu ve dsd gibi formatlari desteklemesi de bir avantaj bence.
    O fiyat araliginda gerek vokal,gerek alt basslar,gerekse ust duzeye varan enstruman ayrimini hicbir cihazda dinlememistim ben daha once.
    Herkese tavsiye ederim.Genelde dap tavsiyesi vermem ama bu cihaz bunu hakediyor bence.
    Hidizsle beraber satin alip dinledigim daplari da kisaca sayayim(kafadan atiyor demesinler):ibasso dx50-dx80-dx90/hifiman 603s-801/Ak 100ii/Qls qa350v2-qa360/Fiio m3-x1-x3-x3ii-x5/sony zx1/xuelin 770c/xduoo x2/sansaclip+/Onn x5/
    Sadece dinlediklerim arasinda ise Fiio x5ii/Xduoo x3/Sony zx2/Lotoo paw gold ve Ak240 var.

Collapse Signature Expand Signature
    #21 karanehir35, 5 Ocak 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 5 Ocak 2016
    2 kişi bunu beğendi.
  2. berk39

berk39
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    120
    Bende denemek istiyorum bu hidiz ap100 bi ara kısmet olursa denemek planımda var
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 5 Ocak 2016, İlk mesaj zamanı 5 Ocak 2016 ---
    Bu aralıkta bir de qls 350 merak ediyorum

3. berk39

berk39
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    120
    Bu arkadaşınız çok güzel bir şey başardı(kendimle dalga geçiyorum) biliyorsunuz ki rockbox hm600 serisinde dual mode yani dual işletim sistemi var. Bu arkadaşınız dosyaları silmek istediğinde yanlışlıkla rockbox unistall kısmını unutup her dosyayı sildi ve şimdi hifiman flash belliği ve sd kard görünmüyor Allahtan sd kart tek başına şarkı falan yükleniyor . Anlayacağınız sadece rockbox takılı kaldım(o da çok güvenilir değil çünkü aslında rockbox hata verdiği için görünmüyor) hifiman hm60x flash ulaşamadığım için tekrardan yükleme yapamıyorum. Bilgili bir abimiz var mıdır?
    Kendimi tebrik ediyorum büyük ihtimal alet pert oldu

4. Elano68

Elano68
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    768
    Hocam orjinal firmware dosyasi isinize yarar mi bilmiyorum ama yazayim ben.
    http://bbs.hifiman.com/forum.php?mod=viewthread&tid=79964

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,541
    Tam anlamadım ama rockbox klasörünü tekrar hafıza kartına kopyaladığınızda çalışmıyor mu ? Bende hm801 de yanlışlıkla hafıza kartını sildim , rockbox hata verdi . Rockbox ı internetten indirip ,rockbox isimli klasörü attım hafıza kartına çalıştı .

6. berk39

berk39
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    120
    sizin flash bellek gözüküyor mu çünkü hm603 için cihazın kendi iç hafızasına ihtiyaç var bende gözükmüyor dolayısıyla geri çeviremiyorum durumu

7. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,541
    Sd kartı bilgisayara direkt takıp içine .rockbox isimli klasörü kopyaladığınız da eskisi gibi çalışmıyor mu , bende çalıştı diye hatırlıyorum ama o gün çok şey denedim emin olamadım şimdi . Ekran görüntüsü alıp hatayı atarsanız çözüm bulacak arkadaşlar vardır , ben ingilizce bilmediğim için kurcalayarak yapmıştım .

8. berk39

berk39
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    120
    Haklisiniz ekran aciliyor
    Fakat cihazin ic bellegini gostermiyor
    Normal de rockbox ic bellegine hm603 image koyuluyor sonra sd karta base.rkw dosya olusyuruyoruz rkw dosyasini bulamadi

9. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    215
    arkadaşlar ben rockbox un sitesinden yüklemeye çalıştım fakat tekrar başlatma yaptıktan sonra başlamadı açılmıyor cihaz pc de hafıza yı görmüyor ne yapmalıyım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi