Hifiman Sundara Dac Tavsiyesi

'DAC' forumunda hanbugra tarafından 9 Eylül 2021 tarihinde açılan konu

1. hanbugra

hanbugra
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Selamlar ,

HiFiMAN Sundara için dac tavsiyelerinize ihtiyacım var , sizce audie engine d1 bu ekipmanı için yeterli olabilir mi? eğer değilse düşüncelerinizi merak ediyorum.

Ayrıca ekipman ile gelen kablolarda genel anlamda çok olumlu olmadığı yönünde dolayısı ile kablo ihtiyacımda olucak. https://periaptcables.com/ adlı siteden mümkünse kablo ihtiyacımıda gidermek istiyorum. Kablo için daha önce firmadan satın alım gerçekleştiren arkadaşlar mevcutsa olumlu veya olumsuz yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.

Collapse Signature Expand Signature
  2. najaz

najaz
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    337
    Kablo için ayırdığınız bütçeyi DAC bütçesine ekleyin, daha iyi bir DAC satın almaya bakın. Kablo için boşuna para harcamayın.

hanbugra, onurdogan4 ve yigitboylu bunu beğendi.
  3. hanbugra

hanbugra
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    aşağıdaki seçeneklerden sanırım schiit stack - mutilbit veya Topping DX3 Pro ön plana çıkıyor. Sizin öneriniz ne olurdu ?

Amps: JDS Labs Atom Amp, Schiit Magni 3, Monolith Liquid Spark, Topping A30, FiiO K5.
    DACs: Topping D10, Grace Design Standard DAC, Topping D30, Khadas Tone Board, JDS Labs OL DAC, Schiit Modi 3 veya multibit
    Combo units: Massdrop O2 + SDAC, Topping DX3 Pro, Aune X1S, Monolith THX 788

#3 hanbugra, 9 Eylül 2021
    Son düzenleme: 9 Eylül 2021
  4. Robius

Robius
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    156
    hanbugra bunu beğendi.
  5. hanbugra

hanbugra
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    öncelikle değerli yorumlarınız için çok tşk ederim,

schiit magni heresy + modi multibit stack olarak düşünüyorum, ancak ex5 tercihi üzerinde durmanızın asıl sebebi nedir (graph larda ifade edilen değerler mi, distortion etc.)? bütçe olarak tabiki ekonomik tarafda kalmak isterim. Zaten stack olarak da 350 usd gibi bir rakam karşımıza çıkıyor schiit tarafında.

6. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    3,720
    DAC kolay da, o kulaklığa asıl amfi lazım, eğer HE400i’ye benziyorsa. Hem de güçlü, solid state ama sıcak çalan bir amfi. Gustard H10 mesela.

7. hanbugra

hanbugra
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Schiit magni heresy ve modi3+ ile yolumuza devam etme kararı verdim yardımcı olduğunuz ve değerli yorumlarınız için çok tşk ederim.

8. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,806
    Ben yeni aldığım hifiman ananda için smsl th-9 amfi aldım. Fiio m11 pro ile rca bağlantısıyla kullanıyorum. Amfi seçimim hakkında ne düşünüyorsunuz. Smsl th-9 nötr diyebileceğim bir amfi.

9. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    3,720
    Hocam öncelikle ikisi de hayırlı olsun güle güle dinleyin. Sorunuza gelecek olursam, ne yazık ki anadayı dinleme şansım olmadı. Sundaraya he400i deneyimlerim üzerinde yorum yaptım, çünkü aynı seri kulaklıklar. Ancak sizin ananda büyük, damla biçimli, üst seviye hifimanlerden, ses rengini hiç bilmiyorum, ne desem yalan olur.