High bitrate live radio

'Müzik Genel' forumunda ismailkoc5484 tarafından 2 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    157
    Herkese merhabalar
    Hepimizin kayipsiz muzik pesinde kostugu asikar , streaming muzik servisleri ve arsivde bi yere kadar sonrasinda yine arayisa giriyoruz iste tam bu noktada bende radyo arayisina girdim ve birkac flac yayin yapan radyo istasyonu buldum belki daha once bulan bilen dinleyen ustadlarimiz olmustur affiniza siginaraktan bilmeyenler adina paylasmak istedim

Dinlenebilcek uygulamalar

Neutronplayer
    Usbaudioplayerpro
    Tavsiye: Absoluteradio apk (googleplayden ingiltere uzerinden hesap acilip vpn kullanilmali uone ingiltere ) apk icinde birden cok istasyon mevcut

Konu hakkinda bilgisi olan eklemek istedigi olan varsa konu guncellenebilir
    Saygilarimla

Link : http://radiobit.50webs.com[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 kişi bunu beğendi.
  2. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    4,777
    TuneIn uygulaması birçok internet radyosunu farklı bitrate'lerde stream etmek için işe yarıyor. Aynı uygulama akıllı televizyonlar için de mevcut. Eskiden çok dinlediğim Frequence 3 artık yok ama nedense...

3. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    157
    Dogrudur ama tunein bilgidim kadariyla 100 kusur tl abonelik istiyor

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    4,777
    Bi ara öyleydi galiba. Artık reklam üzerinden yürütüyor sanırım olayı. Daha geçenlerde yükledim, ücret istemedi.