HRT Istreamer da Şok Kampanya!!! %40 İndirimli

'Audioavm.com' forumunda audioavm.com tarafından 24 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

 1. audioavm.com

  audioavm.com
  Expand Collapse
  MP3
  Sponsor Audioavm

  Katılım:
  11 Mart 2013
  Mesaj:
  88
  Alınan Beğeniler:
  13
  [​IMG]


  HRT İstreamer 115V, İPAD, İPhone veya İPOD’unuzdan çıkan müziği ev eğlence sisteminize bağladığınızda sesin çok daha iyi çıkmasını sağlayan bir üründür. İStreamer PC veya Mac bilgisayarlarla kullanmak için tasarlanmamıştır. Özellikle iPod Touch (1., 2., 3., ve 4. jenerasyon), iPod Classic, iPod Nano (1., 2., 3., 4., 5., ve 6. jenerasyon), iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone, iPad, iPad (3G), iPad 2, ve 2012 yeni iPad gibi modern i-aygıtlarla arayüz oluşturmak üzere özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı dış ses kartı/odyo ara yüzüdür. İstreamer, i-aygıtlardan gelen doğrudan dijital müzik akımını ele geçirir ve parçaları analog müzik haline getirme işini üzerine alır.

  İstreamer’ın kullanımı kolaydır: beraberinde gelen RCA kablolarından birinin (ya da kullanmayı tercih edeceğiniz başka bir kablonun) bir ucunu İstreamer’da bulunan iki RCA girişinden birine bağlayın, RCA kablolarının diğer ucu entegre amplinizin, preampli, receiver ya da güç kaynaklı hoparlörlerinizin üzerinde hazır olan herhangi başka analog girişe bağlanır. Sonra, (ürüne özel) senkronize kablosunu İstreamer 115V’den i-aygıtınıza bağlayın, güç kablosunu takın, ve İstreamer 115V’nin üzerinde yanıp sönen ışığın i-ayıtınızla eşleştiğini belirtmesini bekleyin. Şimdi i-aygıtınızın İPOD uygulamasında çalma tuşuna basıp çalınan şarkı dosyasının kalitesine bağlı olarak, CD kalitesinde müzik dinlemeye başlayabilirsiniz*. En düşük kalitedeki MP3 dosyası doğrudan i-aygıttan çalınmasına oranla bile daha zengin, açık ve dinamik ses verecektir.

  İstreamer eviniz ya da ofisinizdeki AC çıkışından güç almak için içinde bulunan güç kaynağını kullanır **. İstreamer, Apple tarafından onaylanmış, çok yüksek performanslı devresi ve dijital arayüzdeki jitter gürültüsünü yok eden "ev sahibi modu” çalışma sistemi ile i-aygıtınızla birlikte bir CD çaları ve fiziksel ürün kütüphanesini gereksiz kılar. İlk defa, i-aygıtınızı "aracı” tarzı docking ünitesine ve ayrı bir dijital – analog çeviriciye (DAC) bağlamak gerekmeden ev eğlence sisteminizden şimdiye kadar mümkün olmayan bir seviyede ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. İstreamer 115V’nin büyük bir yan faydası da müzik çalarken aynı zamanda i-aygıtınızı şarj etmesini sağlayarak çalma süresini de uzatmasıdır.


  İstreamer 115V, İPAD, İPhone veya İPOD’unuzda çalışması tasarlanan programlara tam destek verirken, aynı zamanda internet radyo istasyonlarını, müzik akımı hizmetlerini ve Netflix gibi çevirim içi film servislerinin odyo içeriğini dinlemenizi de sağlar. Ayrıca ünite ile beraber gelen 115V’luk güç kaynağı yerine aksesuar olarak alınabilen ve 12VDC’den 5VDC’ye olan güç kaynağı, kolaylıkla arabanızda teknenizde, motosikletinizde veya herhangi bir 12V’luk ortamda bulunan stereo setinizle arayüz oluşturur!

  *İ-aygıtlar, Apple tarafından maksimum olarak İstreamer 115V tarafından desteklenen 16bit/48k dosyaları çalmakla sınırlanmıştır.
  ** HRT, İStreamer’in, yerel AC girişinden kullanılması için tasarlanmış ve 110-240VAC arasında herhangi bir voltajı kabul eden (üniversal) bir güç kaynağıyla gelen İStreamer 115V ve küçük bir 12VDC güç kaynağıyla araba ya da teknenizin çakmağı ya da herhangi bir boş 12VDC girişine uygun İStreamer 12 V olmak üzere iki modelini üretmektedir. Değişik güç kaynakları dışında, HRT İStreamer’in her iki modeli de tıpatıp aynıdır


  http://www.audioavm.com/Istreamer,PR-22.html