HRT Music Streamer II+ %30 İndirimli!

'Audioavm.com' forumunda audioavm.com tarafından 26 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

 1. audioavm.com

  audioavm.com
  Expand Collapse
  MP3
  Sponsor Audioavm

  Katılım:
  11 Mart 2013
  Mesaj:
  88
  Alınan Beğeniler:
  13
  SON 8 adet için son fırsat!

  http://www.audioavm.com/Music-Streamer-II,PR-28.html


  MUSİC STREAMER II+

  Music Streamer II+ bilgisayarınızdan çıkan müziği olağanüstü hale getirir. Teknik olarak MS II+ bilgisayarlar için odyofil kalitesinde bir dış ses kartıdır. MS II+ yüksek kalitede ses için gerekli olan dijital müzik akımını bilgisayardan üstüne alır. MS II’nin ağabeyi olan HRT Music Streamer II+ daha düşük fiyatlı kardeşinin yaptığı işin aynısını yapar, ama daha yüksek kalitede bir dijital analog dönüştürücü (DAC) ve çok daha gelişmiş analog çıkışı ile donanmıştır.

  Diğer HRT ürünlerinde olduğu gibi, kurulum ve kullanımı çok kolaydır: iyi kalite bir USB kablo alın ve MS II+’nin USB girişini ev sahibi bilgisayardaki herhangi bir boş USB portuna takın. MS II+ otomatik olarak bilgisayar ile "elektronik el sıkışması” yapar ve MS II+’nin burada olduğunu, ve bilgisayarın içinde bulunan DAC (Dijital analog dönüştürücü) yerine tüm odyo sinyallerin kendisine gönderileceğini ve MS II’nin tüm veri transferi zamanlama talimatlarından sorumlu olduğunu bildirir. Bundan sonra ses kontrolü sağlamak için, MS II+’nin çıkış tarafını entegre ampli, pre ampli, receiver veya güç kaynaklı hoparlörlerinizde bulunan herhangi bir hat seviyesi analog girişe bağlamak için iyi kalitede bir set RCA bağlayıcı kullanın. Bilgisayara bağlanan MS II+, müzik sistemine aynı bir CD çalar gibi sağ ve sol analog çıkış fişleriyle bağlanan sabit 2.5V çıkışlı iyi kalite bir CD player gibidir.

  Şimdi ya doğrudan bilgisayarın optik diskinden çalarak ya da bilgisayarın sabit diskinden dijital bir dosya şeklinde okuyarak müzik akımına hazırsınız. Bundan sonra sahiden hiçbir zaman CD koleksiyonunuzdaki tüm müziğin keyfini çıkarmak için bir CD çalara ihtiyaç duymayacaksınız. Eğer sabit diskinizde kayıtlı başka yüksek çözünürlükteki dosyalarınız var ise (24bit/96k’ya kadar) bunları da "full native” çözünürlüklerinde çalabilirsiniz (up sampling yapamazsınız).

  Evsahibi bilgisayarın UBS girişine bağlı ve gücünü buradan alan MS II+’nin devre tasarımı ve uygulaması daha pahalı müzik akıcılarla aynı ayardadır: bunların tümü özgün bir şekilde güç kaynaklarını tamamen evsahibi bilgisayardan ayırarak daha önce görülmemiş derecede elektronik izolasyon ve sessizlik sağlar - bilgisayarınızın kötü geriplan gürültüsü ve diğer birtakım sesleri müziğinizle beraber işitmek artık geçmişte kalmıştır. HRT'nin özel senkronize olmayan veri transfer program MS II+’nin içindeki dijital analog işlemciye yardımcı olarak MS II+’nin dijital bilginin transferini bilgisayardan kendi üzerine alır ve bu sayede dijital veri akımındaki jitter gürültüsünü yokederek MS II+’nin ses performansını daha da iyileştirir; müziğin tını ve renklerinin doğru olmasına yarayan tüm ince zamanlama işaretleri bozulmadan düzgün bir şekilde korunur.

  Şimdi müziği, ya doğrudan bilgisayarın optik diski aracılığıyla ya da bilgisayarın sabit diskinden okunan dijital bir dosya olarak dinlemeye hazırsınız. Sisteminizde MS II + olduğunda, bundan sonra sahiden hiçbir zaman CD koleksiyonunuzdaki tüm müziğin keyfini yüksek kalitede ses ile çıkarabilmek için bir CD çalara ihtiyaç duymayacaksınız. Eğer sabit diskinizde kayıtlı başka yüksek çözünürlükteki dosyalarınız var ise (24bit/96k’ya kadar) bunları da "full native” çözünürlüklerinde çalabilirsiniz (up sampling yapamazsınız).

  MS II+, iTunes ve Windows Media Player ve benzeri pek çok dinleme programına bilgisayar ve eğlence sisteminiz arasinda doğrudan ve çok güzel ses veren bağlantı kurmasını sağlayarak tam destek verir. MS II ile, bilgisayarınızın içinde bulunan DAC’e oranla çok daha iyi kalitede müziği internet radyo istasyonları veya müzik üyelik servislerinden de dinleyebilirsiniz.

  Native Audio Class 1.0 veya 2.0 sürücüleri (tüm modern PC, Mac ve Linux bilgisayarlarda bulunur) kullanılır, başka sürücü veya program yüklemeye gerek yoktur. Basitçe bilgisayarınıza bir USB kablosuyla (beraberinde yoktur) bağlayın, MS II+’nin bilgisayarınızın tercihler bölümünde tercih edilen aygıt olduğunu onaylayın, ve hazırsınız. LED göstergeler kullanılmakta olan örnek oranlarını (32k, 44k1, 48k, 88k2, 96k, ve 98k) ve MS II+’nin sessiz devresini gösterir; her baktığınız anda sisteminizin çalışma modunu bilirsiniz.

  Diğer HRT ürünlerinde olduğu gibi, HRT UpStream programı Music StreamerII+’nin bilgisayarın masaüstünden saniyeler içinde güncellenmesini sağlar.
  Full Scale Output 2.25 Volts RMS
  Output Impedance 100 Ohm
  Frequency Response (20 Hz / 20 kHz) +0db / -.4dB
  Noise Floor (DC to 30 kHz) 4 uV RMS
  S/N Ratio (DC to 30 kHz) 115 dB
  S/N Ratio (A-weighted) 120 dB
  THD+N (1 kHz Full Scale) .002%
  THD+N (1kHz -20 dB) .0001%
  Jitter contribution (DC to 30 kHz) 135 dB below full scale
  USB to Audio output isolation 200M Ohm
  Sample Rate up to 96 kHz
  Bit Depth up to 24 bit
  USB transfer protocol asynchronous
  Power Requirements (USB Buss) 400 mA
  Dimensions 5.6" x 2.3" x .875"