iFi iDSD Black Label İncelemesi (DAC/AMP)

'Amfi, DAC ve Ekipman İncelemeleri' forumunda Synthyss tarafından 21 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. yigitboylu

yigitboylu
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    168
    Arkadaşlar sanayide dinleme yaptığım için temiz elektrik sıkıntısı yaşıyorum. Voltaj dengesizliği mi şebeke gürültüsü mü yoksa ikisi demi bilemiyorum ama bariz bir sıkıntı var. Gece işletmeler paydos edince herşey çok daha güzel. Acaba bu ürün bataryalı olduğu için sorunuma ilaç olur mu dersiniz?

2. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,523

Hem bataryadan dolayı daha temiz olacaktır ,hem de içindeki gömülü olan ipurifier'den dolayı.Bizim evin elektrik olayları çok kötü mesela.Daha onceden enteresan cızırdamalar duyuyordum eski sistemde.Ancak ifi'de hic öyle şeyler olmadı.İsterseniz otg ile telefonunuza bağlayıp dac/amp olarak kullanabilirsiniz.Veya laptop'a bağlayıp dinleyebilirsiniz.Zaten elektrikle doğrudan işi olmadığı için ben problem olacağını sanmıyorum.

3. VirtuFortuna

VirtuFortuna
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,244
    Zaten pek çok tasarımcının audio konusunda pilleri tercih etmesinin sebebi bu oluyor.

Collapse Signature Expand Signature
  4. Lyssky

Lyssky
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    Elinize sağlık. Bu ürünü Centrance DAC portable ile karşılaştırma şansınız oldu mu acaba?