JVC ha-s500 İnceleme

'Jvc' forumunda Mair tarafından 7 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    870
    Bu arada S500 için tavsiye edilen bir modlamayı paylaşmak istedim. Tedarik ve uygulama açısından da kolay olabilir çünkü.

Arkadaş burada HM5 pedleriyle bir modlama yapmış sadece ve getirisinin çok yüksek olduğunu söylemiş. Sahne, izolasyon ve konfor konusunda ciddi bir level atlama söz konusuymuş. Hatta ses de dahil her konuda level atladığını söylemiş. Daha önce çok kulaklıkta modlama yaptığını ve gördüğü en iyi/performanslı modlamanın bu olduğunu belirtmiş.

S500 sahibi olanların sayısının az olmadığından bir paylaşmak istedim. Normal halinde bile F/P canavarı olan bir kulaklığın performansını daha da arttırmak hayli eğlenceli olur. Belki deneyen olursa bizde alır, modlarız :-\

Modlanmış hali;

2. Fotoğrafta pedlere ekstra yumuşak bişeyler ekleyip(Pedlerin alt kısmına ekleniyor, konfor açısından sorun olmaması için) et kalınlığı arttırılıyor.

#21 sensable, 21 Aralık 2013
    Moderatör tarafından düzenlendi: 20 Nisan 2014
  2. Robius

Robius
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    132
  3. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    870
    s680'i de baya övmüşler. Yine HM5 pedleri tavsiye edilmiş.

4. DASM

DASM
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    38
    Bencede jvc her yaptigini kaliteli yapiyor. Sadece reklam yapmadigi icin ağır abi olarak geride kalıyor. Bir ara bende beats pro vardi eminimki ondan daha kaliteli ses veriyordur. Birde fiyatlarina bakin. Japonya ve amerika arasindaki fark sadece pazarlama gucunden dolayi birisi 950 tl. Jvc mevcut pozisyonunu haketmiyor. Daha iyi yerlerde olmasi lazim. Pazar olarak.

5. Mstyrock

Mstyrock
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Evet Jvc gerçekten kaliteliymiş yani Fiyatı ile kalitesine bakılacak olursa 120 liraya böyle bir kulaklık bence gerçekten harika .

6. Özkan

Özkan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    4
    Jvc ve diğer japon firmalarının bu kadar popüler olmamasının en büyük nedeni pazarlama stratejileri. Biraz milliyetçi oluyorlar bu konuda, öncelikle kendi ülkelerinde satmayı amaç edinmiş firmalar bunlar yoksa gerçekten bende hak ettikleri yerde olmadıklarını düşünüyorum. :wink

7. ghan87

ghan87
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    30
  8. secdeon

secdeon
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Öncelikle merhaba, forumda yeniyim hata yapıyorsam affola.

Taç kulaklık alacağım fakat 3 model arasında kaldım karar veremedim. Dışarda kullanacağım genellikle. Rap/HipHop dinliyorum basslar önemli. Kararsız kaldığım kulaklık modelleri ise şöyle;
    JVC Ha-S500 (Bunu almayı düşünüyorum ama..)
    AKG K518
    AiAiAi Tracks

Edit; 150TL'ye kadar tüm önerilere açığım.. Teşekkürler.