Kafa üstü kulaklık tavsiye

'Kulaklık Genel' forumunda Legolas1907 tarafından 23 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Legolas1907

Legolas1907
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    11
    Merhaba arkadaşlar kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum. Şuan kulak içi cks77 kullanıyorum. Anlayacağınız üzere biraz basshead biriyim. Kulak içindenbir süre sonra sıkılmaya başlıyorum tüm müzik birbirine geçmiş gibi geliyor herşey karman çorman ondan kulak üstü aklıma geldi

Aldığım kulaklığı samsun galaxy s7 cihazda kullanmayı düşünüyorum. Beklediğim özellikler her ne kadar bası sevsem de müzikte farklı enstrümanları duymayı da istiyorum özellikle tizleri parlamayan daha çok mid ve bass ağırlıklı vokalleri duyabileceğim basslarda miktardan ziyade, çözünürlüğü daha yüksek, alt frekansları sonuna kadar hissettiren, derinden gelen yumuşak bassları olan, kafa şişirmeyen, tok sesi olan...Kulaklık tavsiyesi istiyorum. Sony MDR-XB950APB Bu kulaklık gözüme çarptı fazlada yorum bulamadım. fiyat olarak 300-500tl arası bir bütçe ayırabilirim.

Bunun haricinde eğer S7 ile fazla verim alamazsın derseniz yanına dapta düşünebilirim. Bununla ilgilide verebileceğiniz tavsiye varsa memnuniyet duyarım. Forumu baya bir kurcaladım fiio x3 ile cayin N3 gözüme çarptı. Varsa başka tavsiyeler onlara da açığım. Ve nereden temin edebileceğim malum çoğu Türkiye'de satılmıyor. Öncelikli tercihim telefonla kullanmaktan yana, olmaz derseniz ona göre hareket etmeyi düşünüyorum.

2. Legolas1907

Legolas1907
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    11
    Kimse yardımcı olmayacak mı?

3. zoso86

zoso86
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler: