Kulaklık Tavsiyeleri - Ana Başlık

'Kulaklık Genel' forumunda zodiac_tauruss tarafından 16 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    80
    Jazz, Blues ve akustik ağırlıklı dinliyorum

2. Pascalci

Pascalci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    702
    712 diyorum ben. 702 bassız tizsis tam bir stüdyo kulaklığı. Ama bunları beslemek zor doğru amfiyi bulman lazım. Bende 702 vardı yanlış degilsem 80 ohm du hiç bir şekilde besliyemedigim için sattım. Öyle her amfiye uymuyor

Collapse Signature Expand Signature
    Onur668700 bunu beğendi.
  3. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    80
    teşekkür ederim. amfide birkaç seçeneğim var. 712 daha uygun olacak sanırım

4. ysnzcn

ysnzcn
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hocam dün gece baya bir gezdim forumu bir kulaklık düşünüyorum kz zsn pro ya baktım emin olamadım bazı yorumlar beklenildigi kadar değil demişler telefondan kullanacagım telefonum xiaomi redmi note 7 bütçemde 100 max 150 tl civarı

5. black81

black81
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    66
    Senfer DT6 ya da Moondrop Crescent. Daha baslı ve dinamik istiyorsan DT6, Öteki türlü Crescent daha yumusak ve sahneyi uzağı kuran rahat bir sunumu var. İkisini de o segmentte şiddetle tavsiye ederim.

6. ysnzcn

ysnzcn
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    türkiyeden alabileceğim bir yer var mı

7. FinkPloyd

FinkPloyd
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar halihazırda Magaosi K3 Pro kullanmaktayım, satıp 1more Triple Drivera geçmeyi düşünüyorum hakkında bilgisi olan var mı

8. Mikrobiyolog

Mikrobiyolog
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    3,313
  9. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,094
    bence çok mantıklı değil. ikisi de aynı seviyede (belki de k3 biraz daha iyidir) iemler. bol midbaslı, sıcak ses olsun istiyorsanız alınabilir.

10. FinkPloyd

FinkPloyd
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ya açıkçası sesinden sıkıldığım için değiştirmek istiyorum sanırım 3 yıldır kullanıyorum farklı ses renkleri arıyor insan. Basshead değilim fakat bir tık daha baslı şeyler arıyorum. Sennheiser momentum in ear da bir seçenek bu arada o nasıldır sizce. Şimdilik Asus Zenfone 5Z den Tidal HiFi kalitesinde dinleyebiliyorum, bunun harici bir ekipmanım yok maalesef henüz.

11. mattiadestro

mattiadestro
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    3,094
    ikinci el düşünürseniz forumda fx850 ve semkarch cnt1 tavsiye ederim. bas olarak tatmin ederler. genel olarak da 1-2 gömlek üstün cihazlar.

in ear dinlemedim ama forumda aratırsanız incelemeleri olması lazım. triple driver ile mutlaka karşılaştırması vardır.

12. crax1905

crax1905
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    Arkadaşlar merhabalar. ibasso IT01'den sonra ses karakteri olarak ona benzeyen ne tavsiye edebilirsiniz? Genelde elektronik ağırlıklı dinliyorum; Techno, house ve trance. Pop, r/b, hip-hop, rap ve THM de dinliyorum. Ara sıra ise rock, metal ve klasik müzik. Maksimum 300 dolarlık bir tavsiye istesem, bu listede AudioSense T800 yer bulur mu ve bu kulaklık Fiio BTR5 ile sürülebilir mi? Teşekkürler.

13. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    215
    300$ civarların en iyisi ve mantıklısı bence flc8n moonstarrewiew sitesindn incelemesine bakabilirsiniz hökhan hocam cok memnundu

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crax1905 bunu beğendi.
  14. crax1905

crax1905
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    27
    Ben bir ona sorayım, teşekkürler. Bu arada diğer arkadaşların fikirlerine de açığım, önerilere devam edebilirler.

15. musiclover

musiclover
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Arkadaşlar merhaba, efsane cuma indirimlerinde Sennheiser CX 200-II, CX275S ve Philips SHE9105 fiyatlarında makul indirimler olduğunu gördüm. Mikrofon olup olmaması benim için önemli değil, kullanan arkadaşlar, ses kalitesi açısından hangisini tavsiye ederler? (Laptopta kullanılacak, daha çok Rock ve Club tarzı müzikler dinlenecek, düşük seste bile bassı hissettirebilmesi önemli, ara sıra FPS oyunlarında da kullanılacak) Bir de, daha önceden Sennheiser Cx 300-II Precision kullanmıştım ve gayet memnundum. Bununla da kıyaslayacak olursanız sevinirim.

16. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    80
    merhaba,
    bu kulaklıklardan Sennheiser Cx 300-II kullandım. bana çok tiz gelmişti. size bang olufsen h3 önerebilirim. daha dengeli ve gerçekçi çalan bir kulaklıktır.

17. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    312
    ostry kc06a da olur size. bu saydığınız kulaklıklar arasında ton olarak sizi memnun edecektir. hakkında epey olumlu yorumlar mevcut. bunu da bi araştırın derim

18. musiclover

musiclover
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Mesajımı okumuyor musunuz, yoksa dalga mı geçiyorsunuz? 100 TL'lik kulaklıkları yazmışım, indirim var diye alıyorum diyorum. Siz bana 600 TL'lik kulaklığı öneriyorsunuz. Hayır baktım indirim filan var da 150-200'e filan mı düştü diye, o da yok. Ezbere tavsiye vermeyin lütfen.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 27 Kasım 2019 ---
    Sennheiser CX 300-II'den memnundum ama çok pahalı düşünmüyorum zaten. Bahsettiğiniz kulaklık, benim öneri istediğim kulaklıklar gibi 100-150 TL arasındaysa link atın, o aralıkta değilse bir daha kimseye tavsiye yapmayın, dalga geçerler...

19. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    312
    hocam bu kadar sert yapmanıza gerek yoktu alternatif olsun diye önerdim. aradığınız fiyat aralığında bulacağınız ürünler sınırlıdır. ayrıca üzerine biraz daha ekleyip temiz ikinci elini de bulabilirsiniz. kendi kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün olduğu için söyledim.. umarım bulursunuz zevkinize uygun olarak

TONG., Serhat, sserkogss ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  20. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    80
    Bu tarz bir tutum sergilerseniz sizinle dalga geçerler :) google a yazınca çıkıyor. Kolay gelsin

yhymix, artears, sserkogss ve 3 kişi daha bunu beğendi.