Kz zsx için yükseltme kablosu ?

'Kablo' forumunda Mr.Ahmet tarafından 19 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

1. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    312
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. O koku benim de aldığım tüm kablolarda mevcut, fabrikasyon bir durum, zamanla geçiyor. Ses konusunda benim de özellikle dikkat ettiğim kısım tizler olmuştu, dediğiniz gibi yormuyor, kulaklıkta sibilans sorunu varsa onu da minimuma indiriyor. Siz de kullandıkça farkları daha net görürsünüz.

2. Mr.Ahmet

Mr.Ahmet
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    25
    Neredeyse 2 hafta kullandım. Sadece ses kalitesi için kesinlikle alınmaz. Etkisi çok az. Ama görünüm, malzeme kalitesi ve kullanım kolaylığı gibi artıları için alınır. Kabloda dolaşma sorunu yok. Dolaşsa da 2-3 saniyede çözülüyor. Örgüsü sayesinde çok az kıvrılıyor. Ses kalitesi olarak çok az fark var. En belirgin fark tizler. Bir de genel olarak sesteki ayrım daha iyileşmiş gibi geldi. Elektronik şarkılar dinlerim ara sıra. Elektronik şarkılarda bolca detay olduğu için bu farkı görmek daha kolay. Ama dediğim gibi genel olarak bakıldığında fark oldukça az. Gördüğüm yorumlarda ses kalitesi bakımından diğer kablolardan pek farkı olmadığını söylüyorlar. Ben görünüm ve dolaşma sorunu için yinede öneririm kabloyu. Çok güzel görünüyor.

u.taskiner bunu beğendi.
  3. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    312
    Pahalı kablolara göre tabii ki aşırı bir fark yaratmasını bekleyemeyiz ama malzeme kalitesi olsun, minimum da olsa sese yaptığı etki olsun tercih edilebilir bana göre.

4. Mr.Ahmet

Mr.Ahmet
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    25
    Kz zsx stok kablo çok vasat diyorlardı. Bende aldığım ortalama bir kablo olsa da baya fark eder diyordum. Beklediğim kadar fark etmedi. Ama yinede memnunum tabi. Sadece ses kalitesi için almadım sonuçta.