LG'nin Yeni Müzik Telefonu LG V20

'Haberler' forumunda moonstar tarafından 7 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Ibanez

Ibanez
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    55
    Açıkçası telefona fazla para vermeyi doğru bulmadığım için bu tarz mantıklı ürünlere bakıyorum. P1 modeli normal kullanımda 4 gün gidiyordu. P2 modelinde %35 daha az güç harcayan işlemci ve daha az güç harcayan amoled panele geçmişler. Telefonda en çok güç harcayan 2 donanımın güç tüketimi ciddi oranda düşürüldüğü göz önüne alınırsa 5-6 gün gider diye düşündüm. Pilde 5000 den 5100 mah'a çıkmış.

Zte telefonlar da çok pahalı fiyatlara çıkacak diye okumuştum.

2. DrWhite

DrWhite
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,003
    Hocam ben gm5 plus kullanıyorum htc 10 alacaktım direkten döndüm, dragonfly red ya da black alın bi tane lenovo p2 ile muhtemelen tüm telefonlardan daha iyi ses alırsınız, ayrıca telefonu da senede bir değiştirseniz bile dokunmaz, bu odyofil mevzuu telefon alanında da piyasa malzemesine dönüşüyor gibi ama tabi dinlemek lazım net karar vermek için.Benim dediğim bu arada telefonda kamera vs. özelliklerine bakanlar için değil tabi ki.

#22 DrWhite, 9 Eylül 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Eylül 2016
  3. Ibanez

Ibanez
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    55
    Dün sanırım birisi sohbet kutusunda yazmıştı o ürünü fakat bilgim olmadığı için cevap veremedim. Siz miydiniz? Nedir bu ürün tam olarak?

4. DrWhite

DrWhite
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,003
    http://www.whathifi.com/audioquest/dragonfly-red/review

Hocam iki çeşit var black, bi de onun daha iyisi red. Telefona USB audio Player pro ile bağlanıyor. Enerjisini telefondan alıyor ,içinde dac+amfi var, telefonun dac,amfi vs sini bypass ediyor eğer bit perfect seçerseniz programdan hiç oynamadan direkt bu alete aktarıyor.ben memnunum şahsen otg ile bağlanabilir direkt görüyor takınca, otg desteği varsa telefonda.

#24 DrWhite, 9 Eylül 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Eylül 2016
    2 kişi bunu beğendi.
  5. crazcan

crazcan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Umarım cihaz ses konusunda HTC 10'un uzağında kalmaz.