M2Tech, Marley MkII kulaklık amplifikatörü

'Marka Bazında Haber ve Sorunlar' forumunda Dağdaki Adam tarafından 25 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. Dağdaki Adam

Dağdaki Adam
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    M2Tech'ten harika bir haber!
    Hi-fi keyfinin mahremiyeti

Marley MkII, birinci sınıf bir kulaklık dinlemek için ihtiyacınız olan her şeyi içeren yüksek performanslı bir kulaklık amplifikatörüdür.

Ayrık bileşenleri, FET girişli düşük gürültülü tasarımı, her tür kulaklığa kristal netliğinde güç sağlar.
    Tamamen sessiz arka plan, en hassas kulaklıklarla bile, ultra düşük gürültülü çift regülatör tarafından verilir.
    10Vrms'ye kadar maksimum çıkış voltajı (dengeli çıkışta 20Vrms), her kulaklık modelinin en iyisini vermesini sağlar.

Marley MkII çok yönlüdür: hem tek uçlu hem de dengeli kaynakları kabul etmenin yanı sıra, 3 bantlı ton kontrolü ile sağlanır
    Kullanıcının, frekans tepkisini kulaklık kulağına göre uyarlamasını sağlamak için. Ton kontrolü devre dışı bırakılabilir.
    Ayrıca, çapraz besleme devresinin etkinleştirilmesiyle, eski stereo kayıtların (“ping pong etkisi” denilen, aşırı kanal ayrılmasının neden olduğu etkilerden) yararlanılabilir.
    Lo-Z, 10 OHms ve 47 Ohm arasındaki çıkış empedansı seçilerek her türlü kulaklıkla mükemmel uyum sağlanır.
    Bir teyp çıkışı ve bir ön amplifikatör çıkışı (arka paneldeki RCA konektörlerinde tek uçlu çıkışı iki katına çıkarır) Marley MkII'yi gerçek bir ön yükselteç olarak kullanmaya izin verir.

Marley MkII, ön panel kontrolleri, IR uzaktan kumandası ve Bluetooth Low Energy üzerinden bir uygulama (hem iOS hem de Android için kullanılabilir) tarafından çalıştırılabilir.

2. artears

artears
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    2,291
    Marka ile bağınız mı var? Bu haber haydi neyse de, ki "şöyle yeni bir ürün çıktı, bu da linki" deseniz daha iyi olabilirdi ama diğer M2tech firması tanıtım yazısı nedir, onu hiç anlamadım. Bu böyle gitmez herhalde, değil mi? Yani yakında sennheiser, akg, grado vs. firma tanıtım yazısı görmeyiz diye umuyorum...

Sent from my fridge using Tapatalk

Dağdaki Adam ve theoldman bunu beğendi.
  3. Dağdaki Adam

Dağdaki Adam
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Teşekkürler, biraz usulünce olmadığının farkındayım. Öneriniz dikkate alacağım. techno-fi alemine bir katkımız olsun diye düşündüm. Marka ile bağım, hem var hem yok gibi. High End nedir, Audiophile nedir, 432hz nedir, 24bit nedir, DAC nedir, bir de Roon, araştırken karşıma 432evo, çıktı, ordan Adagio DAC'ın rastladım. Bu DAC'ı almak için firmayla iletişim esnasında, M2Tech markasını öğrenmiş olduk. Bu markayla bağım işte böyle bir şey.
    Saygılarımla