Magaosi K3 Pro Kayıp Parça

'Kulaklık Genel' forumunda Harchi tarafından 14 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Merhabalar,
    2 seneyi aşan süredir K3 Pro kullanıyorum. Sık sık silikon kaybederim. Geçenlerde yine tekinin düştüğünü fark ettim. O an çok sorun etmemiştim meğer silikonun geçtiği kısım düşmüş. Nasıl olduğunu gerçekten anlamadım. Fotoğraflarada bakarsanız daha iyi anlaşılacaktır. Acaba bu parçayı bulmam mümkün mü? Şimdiden teşekkürler. [​IMG][​IMG]

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Collapse Signature Expand Signature
  2. QRocKfire

QRocKfire
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ebay gibi sitelerde bulabilirsin yada kulaklığın firmasıyla irtibata geçip alabilirsin.En mantıklısı ebay.Ben yurt dışındayım burda ulaşılabir bir şey.Türkiye de olayı bilemiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Harchi bunu beğendi.
  3. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Dediğiniz gibi bir kaç firmayla iletişime geçeyim bulunur diyorsanız

QRocKfire bunu beğendi.
  4. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Penondan almıştı garanti firmasını ulaşın dediler. Buda sanıyorum magaosi oluyor. Magaosi nin hiç bir iletişim bilgisine ulaşamıyorum Web siteleri dahi açılmıyor. Dediğiniz gibi ebay üzerinden bakayım dedim ama gerçekten nasıl arayacağımı bilemedim. Tavsiyeniz var mı?

5. Synchronicity

Synchronicity
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,816
    Armatür sürücü deliğin tam merkezinde durmuyor fotoğrafta gördüğüm kadarıyla. Yani milimetrik olsa da meğil verilebilir gibi duruyor. Eğer autocad veya 3max falan kullanabiliyorsanız diğer nozzledan kumpas ve biraz göz ölçüsüyle kopyalayarak aktarmak mümkün olabilir. Belki projelendirilmiş bir çizimi de bulunabilir. İnternet üzerinden 3d print servisleri hakkında araştırma yapabilirsiniz veya maket yapımına meraklı bir arkadaş kitleniz var ise kayıp nozzleu 3d print ile elde etmek mümkün olabilir.(En son gördüğüm kadarıyla milimetrenin 50'de 1'i hassasiyete sahipler). Hatta yetenekli bir tornacı cnc'ci bile yapabilir. Uç kısmındaki metal meshlerde aliexpresste satılıyordu. Biraz el becerisi ve hobisel uğraşı ile üretmek mümkün olabilir. "Attığın taş ürküttüğün kuşa değmez." meselesi belki ama sanırım tüm ihtimaller tükenirse denenebilir. :) Custom eartips olayının ( kulaklığı içine alacak şekilde yapılabiliyor) maliyetine değecek bir kulaklık değil sanırım o yüzden önermeyeyim :)

TONG. ve Harchi bunu beğendi.
  6. Harchi

Harchi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    76
    Ben yeni Bi kulaklık bakayım iyisi :D şaka bir yana yanıtınız için teşekkürler hazır bulmak mümkün değil ise açıkçası o kadar uğraş verebileceğime inanmıyorum :) neler oluyormuş demek