MDR-1ABT Garanti Hakkında

'Sony' forumunda nuclearmoonrise tarafından 14 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. nuclearmoonrise

nuclearmoonrise
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    26
    Yaklaşık 2 yıldır severek bu modeli kullanıyorum ama artık ne kadar dikkatli kullansam da kulaklığın padleri yırtıldı ve deforme oldu. Taç kısmındaki metalde de hafif soyulmalar var bu bahaneyle ürünü garantiye yollamak istedim ama yetkili servis bunun kozmetik kusur olduğunu zaten serviste yedek parça olmadığını ancak kullanıcı hatası olmayan bir kusur varsa ürün değişimi yaptıklarını söylediler. Ben yine de incelenmesi için göndermeyi düşünüyorum. Bu konuda sizin bir tecrübeniz var mıdır? Ne yapmamı önerirsiniz? Ve eğer garantiye yollamayacaksam orjinal kulak padlerini nereden bulabilirim?

2. UmutA.

UmutA.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    24
    Sizin yerinizde olsam yollamam , sony garanti hizmetleri hakkındaki şikayetler pek iç açıcı değil , sağlam kulaklıklarının bozuk şekilde geri geldiğini söyleyen sonrada firmayla davalık olan çok kişi var bendede aynı sorun vardı mdr 1a kullanırken , sırf bu şikayetler yüzünden göndermemiştim.
    Kendiniz pad alacaksanız çok fazla satan var internette amazonda falan birçok mdr1a uyumlu pad satılıyor, kendim almadım ama yorumlara göre bakıp seçebilirsiniz, özellikle biraz paraya kıyarsanız hafızalı olan modelleride var onlar daha konforlu olabilir.

3. nuclearmoonrise

nuclearmoonrise
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    26
    Sonuç: Son gün kulaklığı garantiye verdim. Müşteri memnuniyeti kapsamında kulaklık padlerini değiştireceklerini söylediler. Yaklaşık 1 ay sonra bugün teslim ettiler. Padleri değişmişler bir sorun yok :)

UmutA. bunu beğendi.
  4. UmutA.

UmutA.
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    24
    Çok sevindim adınıza , satmamış olsam bende gönderirdim , kulaklığı geri isteyip garantiye yollayasım geldi şimdi :D. Hayırlı olsun yeni padler :)

nuclearmoonrise bunu beğendi.
  5. nuclearmoonrise

nuclearmoonrise
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    26
    Teşekkür ederim. En azından yollayıp şans denemekte fayda var diye sonucu paylaşmak istedim :)