MEİZU M6-- bilen eden var mı?

'Meizu' forumunda sserkogss tarafından 29 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. DrHolyday

DrHolyday
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    Ben bir ara satacaktım fakat hem dediğim gibi piksel ve takılma sorunu var hem de annemler almıştı onu bana maneviyat çok ağır geldi :) onda kullanabileceğim kulaklık yok elimde şu anda :D kendi stok kulaklığı benim çok hoşuma gitmişti bulsam alırım bi tane :)

2. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

Hadi arkadaşlar madem bu kadar Meizu sever bir araya geldik Meizu'yu mail yağmuruna tutup aynı dapı tekrar ama daha sorunsuz üretmelerini isteyelim :)

2 kişi bunu beğendi.
  3. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,541
    Turuncuforumda bir tane satış ilanı var .Pazarlığa açık ilan sanırım .Oda dolapta saklanmış :)

4. Robius

Robius
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    129
    Ben konuştum o arkadaşla pil durumunu sordum şarj etti şuan dinliyorum bir sıkıntısı yok dedi. Temiz gibi ondaki...

5. DrHolyday

DrHolyday
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    Bizi takacaklarına bir gıdım inansam her gün en az 10 mail atarım ama sanmam :)

6. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

Ön ödeme gönderirsek belki ciddiye alırlar :evl :evl :evl

7. DrHolyday

DrHolyday
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    :yourock :yourock Ya Meizu telefon işine yöneldi en son iPhone killer yaptık diyorlardı ne oldu sonra bilmiyorum ama :)

8. HaypurTiryading

HaypurTiryading
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    225
    Valla Meizu Çin pazarında baba gibi telefonlar yapıp satıyor, hemde daclı vs. Bir daha mp3 player üretmezler herhalde, tabi bunlara taş atan olmazsa.

http://en.meizu.com/products/mx2-product.html

Türkiyede olsa alınır bu alet. Her yanından kalite akıyor.

Collapse Signature Expand Signature
  9. özkan

özkan
    Expand Collapse
    Guest

Ben üretmemelerini anlayamıyorum. Ortalık daptan geçilmezken neden geride duruyor anlamak imkansız ki Meizu'yu Meizu yapanda zaten daplarıydı. Aslında talep olursa bence yapabilirler.

10. ekomania

ekomania
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Meizu tamamen akıllı telefon pazarına yönelmiş, tüm gücünü bu yöne harcıyor. Bence mantıklı da , artık DAP yerine telefonlarını kullanıyor insanlar, fakat aynı ses kalitesini oraya da taşıdı mı bilmiyorum.

11. alperenspor

alperenspor
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    slm ben meizu mx2 modelini denedim kısa bir süre, note2 den daha gövdeli ve detaylı idi fakat, m6 gibi de değil. M6 yı elden çıkarmak için daha iyisini duymam lazım ^-^

bu arada telefon mukayeselerinde iphone 4s en odyofil tel seçilmiş.

12. FreeShah

FreeShah
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    76
    M6 için bir şey demiyorum fakat genel olarak Meizu biraz pahalı gibi geldi bana. Sanki çok F/P cihazları değiller ?

13. nsleighride

nsleighride
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    12
    Bu saatten sonra bulunur mu bilmem ama Meizu tam bir fiyat performans canavarı. Yaklaşık dört yıldır hareket halindeyken 40-50 liralık kulaklıklarla işimi fazlasıyla görüyor.

14. bora şahin

bora şahin
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    294
    sesi fiyatına göre muhteşem bir cihazdı. kaybettiğime hala çok üzülürüm. keşke yeniden girse şu işe meizu.

15. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,519
    Gece gece nerden aklıma geldi bilmıyorum ama bu cihazı yine yıllar önce Next(uyducu olan) getiriyormuş..Sanırım hala getırıyorlar(?)

http://www.nextmagaza.com/default.asp?git=9&urun=112

Stokta var dıyor..

Acaba şu meşhur m6 bu mu? Bilen eden var mı? İnternette araştırdıgıma göre slim versıyonu buymuş..Meizu'nun da gerçekten bir slim versıyonu varmış..

Hakiki Meizu markası bu meizu mu'dur?

3 kişi bunu beğendi.
  16. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,489
    Ben de ilk defa görüyorum bu cihazı.Boğaç hocaya bir sormak lazım.Zamanında kullanmıştı diye biliyorum.Stokta var diyor ama almaya kalkınca stokta yok,haber ver seçeneği devreye giriyor.Şimdi baktım ve denedim.
    Araştırmacı ruhunuzu tebrik eder,size ve bütün foruma iyi yıllar dilerim Oğulcan hocam.

Collapse Signature Expand Signature
    2 kişi bunu beğendi.
  17. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,541
    Evet bu cihaz , zamaninda guzel cihazdi renkli bir sese sahip bas olarak kuvvetli . Samsung galaxy s telefonum vardi o zaman sesleri cok benzer turdeydi. Cok siradisi bir sesi yok ama o zaman fazla secenekte yoktu . Biraz klişe olacak ama fiyatina gore iyi caliyor :)
    kart destegi yoktu yanlis hatirlamiyorsam , su yon tuslarinin oldugu kisim dokunmatik diye hatirliyorum . Ekolayzir ayarlarina tepkisi guzeldi o zaman flac calan fazla cihaz yoktu ondan cok populerdi sanirim .

#37 Hanamichi, 30 Aralık 2015
    Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Aralık 2015
    3 kişi bunu beğendi.
  18. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,759
    Barış pek güzel özetlemiş aleti. Ek olarak yazılımı çok nazlidir, şarkı görmemeyi, yeşil ekran vermeyi pek sever.

Bende var bu cihaz hala, kiyamadim satmaya..

19. AxiAziz

AxiAziz
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    629
    Kısa bir süre bende de bulundu bu cihaz, bulundu dediysem yanlış anlaşılmasın üstteki arkadaşın cihazı sahiplendiydim.
    Cihazın sesi gerçekten hoştu ben de çok beğenmiştim. Perdesiz "şıkır şıkır" çalıyordu, ama yine üstteki arkadaşın dediği gibi çalacağı flac parçaları sizin değil cihazın seçiyor olması hasebiyle sahibine iade edilmiştir. Hey gidi günler.

Not: Ve evet kart desteği de yoktur.

20. complete

complete
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,968
    İlk daplarımdandır,trekstor organix ,vibex ile ortalığı kasıp kavuruyordu, meizu'nun sesi renkliydi,sonra clip alınca sesini daha çok beyenmiştim,daha nötr ses veriyordu meizu'ya göre, ürün'ün yıllardır stoğu yok,next bir ara baya getirdi üründen çokta satmıştır..