mikro USB kablo ile windows'tan ses alamıyorum.

'Kablo' forumunda noyan demirtaş tarafından 19 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. noyan demirtaş

noyan demirtaş
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    73
    Merhaba, Chord Mojo'yu pc ye bağlamak istiyorum. Telefonumda TypeC yi mikro usb ye çeviren küçük bir kablom var, bununla telefonumdan ve Type C çıkıştan başka bir çıkışı olmayan MacBook Pro laptopumun hem IOS hem Windows işletim sistemlerinden sinyal alabiliyorum. Masaüstü Windows bilgisayarımdan çıkış almak için Hama marka olmalı sanırım fena görünmeyen bir standart mikro usb kablo aldım ancak masaüstü pc ye bu kabloyu bağlayınca cızır cızır ve tek kanal gibi acaip bir gürültüden başka birşey alamıyorum ACABA kablom mu yanlış (özel bir seviyede mikro usb mi gerekli) yoksa bir ayar mı yapmam lazım windowsta. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Bir de gereksiz bir soru ama Mojoyu Darkvoice 336 SE amfiden önce veya sonra takmam farkeder mi. yani bu aslında genel bir soru önce DAC mi Amfi mi. Korkum amfinin içinde de DAC varsa mojonun etkisini gölgeleyip daha kalitesiz bir DAC ı devreye almış olur muyum? yoksa iki DAC da kümülatif bir etki gibi çalışır mı. (dac amfi konusu biraz başlık dışı oldu kusura bakmayın)
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 19 Eylül 2018, İlk mesaj zamanı 19 Eylül 2018 ---
    Driver yüklememişim :kafa: