Monter Tulpar T5 V12.1.1- Render & Game

'Diğer' forumunda esTFyz tarafından 11 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. esTFyz

esTFyz
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    182
    Fiyat: 8500
    GSM: 0533 499 62 63

Intel Core i7700K 4.5 GHz

nVIDIA GTX 1070 8 GB

32 GB RAM

512 GB 3200/1800 MB yazma hısına sahip özel SDD

3 TB HDD

Ürünü diğer tüm Notetebook'lardan ayıran en büyük farkı mobil işlemci değil masaüstü işlemcisi ve masaüstü ekran kartı barındırmasıdır. Ek RAM ve SSD upgrade yapılmıştır Monster baz fiyatı ile karşılaştırırken ona göre değerlendirin.

Ürünün faturasını an itibari ile bulamadım fakat firmadan çıkartabiliriz çok sorun değil zaten çok notebook aldığım için kendilerinden kendilerini tanıyorum ürürünüzde bir sorun olmaz ama olması dahilinde servisinde yardımcı olurum, ortalama 6 aylık bir cihazdır daha az bile olabilir. Bugün oyunlarda full detail açamayacağı oyun, iş hayatında altından kalkamayacağı program-render işlemleri yoktur. Günümüzün olabilecek en iyi kombinasyonlarını barındıran bir canavar.

Ben iş amaçlı almıştım MacBook Pro 15'e geçeceğim için satıyorum takas sadece bu ürünle olabilir.

Ufak tefek çizikler vardır ayrıntıları fotoğraflarda görebilirsiniz hayati şeyler değil normal kullanımda gözünüzün önünde bile değiller çantaya sokup çıkartırken kenarları sürtmüş bende fotoğrafları çekerken farkettim.