Mp4 alacağım yardım edebilirmisiniz.

'Müzik Çalarlar Genel' forumunda searserry tarafından 3 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. tsn141

tsn141
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,486
    Abicim ha türkçe ha ingilizce zaten yazan üç kelime bir şey menüde onu da bir zahmet ezberle.

Collapse Signature Expand Signature
  2. Siyah Nur

Siyah Nur
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    75
    A2 ve J3 ayrı kulvarların cihazları. Biri film için, biri hem film hem müzik için uygun. A2'nin her ne kadar eq bant aralığı geniş de olsa çok eski bir cihaz ve HDD'li model. Artık devri geçti. Ayrıce sesin doğallığı konusunda J3 daha iyi.

İlaveten bu Türkçe dil desteği takıntınıza bir anlam veremedim hâlâ ve A2'de varsa J3'te de vardır gibi bir düz mantığı gerçekten tebrik ediyorum. :)

3. searserry

searserry
    Expand Collapse
    Guest

[quote author=Siyah Nur link=topic=3660.msg46988#msg46988 date=1333634692]
    A2 ve J3 ayrı kulvarların cihazları. Biri film için, biri hem film hem müzik için uygun. A2'nin her ne kadar eq bant aralığı geniş de olsa çok eski bir cihaz ve HDD'li model. Artık devri geçti. Ayrıce sesin doğallığı konusunda J3 daha iyi.

İlaveten bu Türkçe dil desteği takıntınıza bir anlam veremedim hâlâ ve A2'de varsa J3'te de vardır gibi bir düz mantığı gerçekten tebrik ediyorum. :)
    [/quote]

J3 daha iyi yani öyle mi.? J3 te SD girişi var. Müzikleri hafıza kartından okurken seste seste bir değişiklik olur mu ki.?

4. Siyah Nur

Siyah Nur
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    75
    Evet, ses olarak J3 daha iyi. Müzikleri hafıza kartından okumak seste bir değişikliğe neden olmaz. Ama tekrar ediyorum, elinizdeki kulaklıklar ile iPod'tan farklı bir ses alamazsınız J3'te. Hatta iPod'u daha iyi bulabilirsiniz.

5. ta2mtf

ta2mtf
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    15
    @serseri , arkadasim iyi guzel hos merak ettigin bircok konu var j3 ile ilgili anliyorum ama hakikaten cok gereksiz bir baslik ve sorular anlamini yitirmeye basladi. J3 cok populer ve hakkinda hersey bilinen bir cihaz,bunlari tek tek sormak forumculuk mantigina aykiri. Bu sorunlarin cevaplari biraz google aramasi ile bulunabilir.
    Bir de allami cihan degil mp3 calar bu varsa tr de ikinci el alin deneyin begenmezseniz satin,bir hafta da satilir zaten.
    Sorulari toptan alalim toptan cevaplayalim J3 ile ilgili konusmak bize bir rehber kaynak olusturmaz. Sonra hayirlisi ile sileyim bu konuyu arsivlemeye degmeyecek bir konu olmaya basladi.
    Hafiza kartindan calarken ses degismiyor bu arada.

Not: selim sahin kokusu da almiyor degilim

6. searserry

searserry
    Expand Collapse
    Guest

Tamam yönetici silebilirsiniz. Rahatsızlık verdiğim için kusura bakmayın teknoloji konusunda biraz titizim ve olmuşken en iyisi olsun mantığındayım.

7. ta2mtf

ta2mtf
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    15
    Dur guzel kardesim gonul koyma, J3 kullanmis bir kisiyim sen bana ozelden sorularini liste yap gonder yarin ben sana tek tek yazayim
    Burada chat yapar gibi soru cevap pek faydasi olmaz sana.
    Selim sahin degilsin demi selimsen bosa hic yorulmayalim.

8. Siyah Nur

Siyah Nur
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    75
    Gönül koymanıza hiç mi hiç gereği yok. Biz yardım ederiz "cevabını bulamadığınız" konularda. Ama bu sizin hiç araştırma yapmadan aklınıza her gelen soruyu sorma hakkını da vermez size. J3 zaten 1-2 yıllık bir cihaz ve gerek Türkçe forumlarda, gerek yabancı forumlarda yığınla inceleme ve yorumları bulunan bir cihaz. Araştırırsınız orayı, cevabını bulamadığınız bişey olursa sorarsınız, kullananlar yada bilenler cevap verir. MSN tarzı soru soryaım cevap versinler tarzı bir yer değil burası. Forumun amacı bir konuda bilgi birikimi oluşturmak. Ama sizin bu konuda yaptığınızda bilgi birikimi adına hiçbir şey yok, gereksiz bir konu oma yolunda da hızlıca ilerliyor.