QLS Hi-Fi QA350 Mod V2+

'Kapanan ilanlar arşivi' forumunda besir66 tarafından 24 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. besir66

besir66
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    28
    Aşağıdaki ilanı arkadaşım adına veriyorum.

Cihazda hiçbir problem yoktur, sahibinden bana gelişi sadece adaptör ve cihaz şeklinde oldu. Bu sebeple cihazın bataryası boştur, sadece DC güç ile çalışmaktadır. Kendiniz Li-Po 7.4V "2 hücreli balanced" şarj cihazı alabilirsiniz. Böylece şarj ile de kullanılabilir. Fiyatı çok uygun tuttum. Pazarlık herhangi bir şekilde söz konusu değildir, hele ki dolar bu kadar artmışken. Cihazı SD kart ile kullanacaksınız ama Class 10 olmasına dikkat edin. 32 GB'a kadar kullanılabiliyor. 16 GB garanti olsun diye tercih edilebilir. Cihaz WAV müzik ile çalışıyor sadece ve karakteristik açısından her müziği çevirerek kullanmanız daha uygun olur, dosyaları çevirirken band geçiren filtre ve ekolayzır seçeneklerini kullanmamanız şiddetle tavsiye olur. Bu kadar ayrıntının içinde bu cihazı alınma sebebi yapan şey tamamen ses kalitesidir, analog - analitik arası bir ses sunumu olan, sesleri son derece doğal veren bir müzik çalardır.

Bana WhatsApp'tan veya normal mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz ama lütfen direkt aramayın. Cihazı alırken ses rengini beğenmeme gibi sebeplerden geri iade kabul etmiyorum, o yüzden daha önce araştırmasını yapmış kişilerin almasını tercih ederim. Bu siteye ilan vermemin asıl sebebi bu cihazı tecrübe etmek isteyecek kişilere yönlendirme arzusunda olduğum içindir. Elindeki cihazlarla kıyas içine girebilirler. Ayrıca son derece güçlü sesiyle yüksek empedanslı kulaklıklarınızı da muhtemelen sürersiniz.

Fiyat: 350tl
    İstanbul içi elden teslim, diğer şehirlere kargo alıcıdan.
    Cihazı sağlam paketleyeceğim, herhangi bir şekilde darbe alması söz konusu olacağını sanmıyorum.

İsteyene kutusu ve tüm aksesuarları (Faturalar da dahil) duran ve sadece 3 aylık olan ama vidalarında hafif renk aşınması olan Pioneer MJ 591'i de cihazla beraber 500 TL'ye verebilirim. Cihaz hariç fiyatı 180 TL olup, istek üzerine resim koyabilirim. Son derece şık bir kulaklık, ses rengi oldukça flat. Müziğinde renk isteyenler beğenmeyebilir.

#1 besir66, 24 Kasım 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 29 Aralık 2016
  2. besir66

besir66
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    28
    Güncel. Sony WS413 eklenmiştir.

3. besir66

besir66
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    28
    Güncel. Sony WS413 satılmıştır.

4. besir66

besir66
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    28
    Güncel.

5. besir66

besir66
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    28
    Güncel.

6. besir66

besir66
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    28
    Güncel.

7. besir66

besir66
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    28
    Güncel.

8. besir66

besir66
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    28
    Satıştan çekilmiştir. İlan arşive taşınabilir.

9. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    855
    İlan kapanmıştır.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.