Replika Beats PRO İncelemesi.

'Monster' forumunda In-Time tarafından 17 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. In-Time

In-Time
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba

Kendim kulaklıklara bayağı ilgili bir insanım.
    Size bugun Replika Beats PRO incelemesi yapacagım . Orjinalinide kullanan biri olarak görüşlerim karşılaştırmalıdır . Puanlarımı orjinalle kıyaslama yaparak verecegim
    Ürünü çinden gelme 1.sınıf bir ürün . Replikanın en üst seviye üretimi.

Kutu İçerigi :

- Kutu olarak gayet zengin bir içerige sahip.

Siyah ince bir dış koruma ile geliyor . Onun altında beyaz kalın ve saglam bi kutu ile karşımıza çıkıyor.
    Kutuyu ilk açtıgımıza karşımıza sol bölgede temizleme bezi,kullanım klavuzları,diger beats kulaklıklarını tanıtan bi kitapçık mevcut.

Sag kısımda ise ince plastik bi koruma kabı mevcut altında Kulaklık - Kablo - Deri çantası karşımıza çıkıyor .

Kutu genel olarak bayagı zengin. Orjinale Yakınlık %99

Puan 10/10

Genel görünüm :

- Görüntü olarak çok hoş. Beyaz - Kırmızı - Metal Gri Renklerine Sahip . Açıkcası bu biraz zevk işidir ama benim gayet hoşuma gitti. Kumaş ve Deri kısımları gayet kaliteli duruyor. Güven verici bi yapıya sahip. Ama kulaklık metal içerdiginden biraz agır ama kafada hissettirmiyor kendini bu agırlıgı sadece elinize aldıgınızda anlayabiliyorsunuz. Kulaga gelen kısımları oldukça yumuşak ve saglam . Bu konuyu yalıtım konusunda dahada açacagım .

Puan 10/9

Ergonomi :

Kulaklıgı elimize aldıgımızda bizi diger kulaklıklara göre agır bir kulaklık karşılıyor ama kafamıza geçirdigimizde bu agırlıgı hissetmiyoruz.
    Kablo uzun olması nedeniyle kulagınızda sabitligi bozmuyor
    Kulaklık terletecek gibi dursada hava delikleri iyi konumlandırılmış terletmiyor
    Taşıma kabı olarak digerleri gibi sert kap kullanılabilirdi ama içinden çıkan deri kılıfta gayet iyi.

Puan 10/8

Ses Kalitesi - Yalıtım :

Orjinaline oranla %95 e yakın bir benzerlige sahip.
    Pro modelinin en önemli özelligi yalıtım.Kulaklık dışarıyla baglantınızı tamamen kesiyor sesi %20 - % 30 seviyelerinden itibaren dışarıyla baglantınız kalmıyor bu acıdan sınıfına göre gayet başarılı
    Dışarı ses verme olarak ses %80 civarlarında kulagınızdayken hafifte olsa dışarı ses veriyor bu konuda zaten %100 başarıya ulaşmak neredeyse imkansız.
    Ama orta seslerde dışarı ses vermiyor.
    Kulagınızda degilken cıkıslar dısarıdaysa adeta bir hoparlor

iPhone 6 Plus da denedigim kadarıyla kulaklık özelligini ön plana cıkaramıyor diyebilirim ama yinede cogu kulaklıga göre gayet üst seviye ses alıyorsunuz .

Macbook Pro - Dell - Masaüstü bilgisayarlarda denedigimde ise kulaklık adeta çoşuyor %90 dan sonra sagır edebilecek seviyede ses veriyor.
    Yüksek seslerde bile bozulma yapmıyor.
    Genel olarak Bassların ön planda oldugu bir kulaklık. Titremeyi hissettiriyor.Sahne mid performansıda gayet iyi beni tatmin etti.

Puan 10/9

Kendi Çekmiş Oldugum Resimler ;

2. DarkTemplar

DarkTemplar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    73
    Cok guzel

Sent from my iPhone using Tapatalk

5 kişi bunu beğendi.
  3. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,601
    Buyur burdan yak :)

4 kişi bunu beğendi.
  4. HeroesRullz

HeroesRullz
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    32
    Emeğiniz için teşekkür ederim ancak diğer kulaklık incelemelerine baktıysanız sizinki biraz eksik gibi kalmış. En basit örneği olarak; kulaklığın mid, bas, tiz seslerdeki başarısı nasıl gibi. Ayrıca beats bildiğim kadarıyla forum ailemiz tarafından pek sevilmiyor heralde;D ama birşeyler katma çabanız var, ileride çok daha iyi ve detaylı incelemeleriniz bekliyorum:eek:k

4 kişi bunu beğendi.
  5. In-Time

In-Time
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Yorumunuz için teşekkürler.Elimden geldigimce yazdım hocam kulaklık zaten bass kulaklıgı midlerdede gayet iyi ama tiz konusunda ahım şahım degil idare eder seviyede diyebilirim :). Evet forum pek sevmiyor beats ı sanırım f/p ürünü olmadıgı için böyle. En yakın zamanda konuyu daha açık hale getirecegim ve Orjinal studio v2 ve tour incelemesinide ekleyecegim .

2 kişi bunu beğendi.
  6. pztkl

pztkl
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    290
    sahte kulaklığın üretilmesine de satılmasına da incelemesinin yapılmasına da karşıyım. Bu da bi çeşit korsan ve emek hırsızlığıdır. Keşke insanlar bu kadar rağbet etmese de bu pazar azalarak bitse. Bu sahte ürünler yüzünden zaten ne kullandığımız belli değil veba gibi yayıldılar her yere. Artık paranoyak oldum amazondan ürün alınca bile kıllanır oldum sahte mi diye. Lütfen sahte ürün kullanmayalım ve özendirmeyelim arkadaşlar.

4 kişi bunu beğendi.
  7. In-Time

In-Time
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Yorumunuz için saolun ama orjinal Beats kullanmama ragmen yinede fiyatını hakettigini düşünmüyorum. İnsanlar bazen bazı şeylere özenebiliyorlar ama bu replika pro icin cidden deger. Kullanıp görmeden önyargılı olmak yanlış.

8. pztkl

pztkl
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    290
    hayır adamlar aynı sürücüde üretsin gene kaliteli ürün yapsınlar ama beats yazmasınlar üstüne anlatabiliyo muyum ? Mesela güzel tamam incelemesini yapmışsın. Fiyatını hakeden ürün eyvallah. Yazsınlar üstüne atıyorum falcon audio diye ( fena marka olmadı bu arada :D ) o zaman deriz ki aa deneyelim fp ürünüymüş. Ama bu şekilde markanın ismini kullanmak tasarımını çalmak emek hırsızlığıdır. Ayrıca bu kadar bire bir kopyasını yapmaları da insanları yanıltmaya çalışmaktır.

2 kişi bunu beğendi.
  9. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,535
    Konu 3 vakte kadar kendini imha edebilir.

2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.