Sünger uç sorunsalı

'Kulaklık Genel' forumunda tmert0 tarafından 8 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Merhabalar

Kulladığım Fidue a71 sünger uçları deforme oldu aynısını nereden alabilirim? Ayrıca bu isimlerin ingilizcesi tam olarak nedir?

2. myloo

myloo
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,137
    İngilizcesi tam olarak ''foam'' şeklinde. Comply'nin çeşitli boyutlarda uçları var. Bunlardan birisi mutlaka uyacaktır. Ancak modele göre aradığım zaman Fidue markasının sadece A83 modeline uyan köpük var sitede. Siz nozzle çapını araştırıp ona uygun boyutta köpük almalısınız. Ancak bu site biraz tuzlu gelebilir. Çeşitli Çin sitelerinde daha uygun fiyatlı uçlar da mevcut.

http://www.complyfoam.com/

Collapse Signature Expand Signature
    #2 myloo, 8 Ağustos 2015
    Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Ağustos 2015
  3. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Fidue ye mail attım dönüş bekliyorum. Çok büyük bir firma değil bence a83 modelinin sünger uçları a71 e de uyacaktır. Toptan üretim yapmışlardır. Ayrı ayrı yapmak fazla maliyet gerektirir. 10 dolar verilip deneyebilirim. Teşekkürler yorum için.

Peki Türkiye de bu uçları satan bir yer mevcut değil mi?

4. myloo

myloo
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,137
    Hocam maalesef Türkiye'de bu ürünleri bulmak pek mümkün olmuyor. Yurtdışından sipariş verip getiriyor isteyen. Ancak alıp kullanmayanlar satarsa arada ilan açıyorlar onlardan temin etme şansı oluyor. Geçenlerde bir arkadaş ilan açmıştı elimde var orijinali değil ama muadili var diye hala satmadıysa bakın ilanlara eğer ölçüsü uyarsa alırsınız.

Collapse Signature Expand Signature