Sandisk sansa fuze incelemesi

'SanDisk Sansa' forumunda witness tarafından 22 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. exp16

exp16
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    Yazmama gerek yoktur ama belki alıcak olanlar için faydalı olur;
    Bu cihazı alacaka olan arkadaşlar ne yapıp edip refurbished olmayan olanlardan alsın(imkansız !).Ben refurbished ürün aldım ve bir kaç tane sorun var, şöyleki;
    Kendi dahili hafızası bozuldu pc de görünmüyor.(gerçi hafıza kartı ile çözüyorsunuz durumua ama yine de can sıkıyor.)
    Arka koruma plastiği soyulmaya başladı.
    Pil şarj ederken ısınıyor.(önemli değil ama zaman içinde amper bozulucağı için pil ömrü kısalacaktır)
    Şimdilik başıma gelen talihsiz olaylar bunlar.Alıcak arkadaşlar bu durumları göz önünde bulundurarak bir kez daha düşünsünler.
    Not:Tertemiz 2. el olarak aldığım fioe6 cep amfisinin bozulması da ayrı bir talihsizlik.Yani bunların hepsi belki benim şansızlığımdna da olmöuş olabilir.
    Bunların dışında bu kadar talihsizliğe rahmen ''iyi ki almışım'' diyebileceğim bir mp3 çalardır kendileri.İnceleme için teşekkürler

2. compicat

compicat
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,628
    Güle güle kullanın hocam. Sansa fuze, özellikle v1 gerçekten çok kullanışlı bir alet tüm yorumlarda geçtiği gibi, line out fonksiyonu da bu tip bir cihaz için gerçekten artı.

Collapse Signature Expand Signature
  3. GeCCe

GeCCe
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    1
    Hiç uğraşamam o kadar zahmetle Efe hocam :) Lineout da eksik kalsın o zaman... Clip'e bir adım daha yaklaştım gibi. :knuppel2:

4. audiocu

audiocu
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    Ben de ilk başta sansa kullandım ve memnun olduğum halde değiştirme dürtüsü galip geldi. Başlangıç için klip alın sonra nasıl olsa yükseltirsiniz. Hele şu klibin tadına bir bakın derim. 8)

5. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Merhabalar aranıza yeni katıldım.
    Öncelikle satıcı v1 olduğunu söyledi bunu nereden öğrenebilirim?
    Ayrıca çalışıyormu diye kontrol etmesini söylemiştim sanırım o ara güncellemişte. Çünkü sansa update programını indirdim ve birşey bulunamadı yazıyor. Aklımda kaldı güncelleme yapmışsa umarım USA yı seçmiştir çünkü okudğum kadarıyla avrupayı seçersen ses düşüyormuş. Bunları nasıl halledebilirim teşekkürler.

6. Engin

Engin
    Expand Collapse
    Administrator

Alınan Beğeniler:
    1,759
    Versiyon olayını bilmiyorum da ülke olayı alet resetlenince tekrar ayarlanabiliyor.

7. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Versiyon yükleyince seçiliyor sanırım? En iyisi ben aldığım elemana yarın telefon açıp sorayım:)Ülkenin de ne durumda olduğunu göremiyoruz sanırım? Gerçi ses az gelmedi USA da olabilir. Teşekkür ettim.

8. compicat

compicat
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,628
    Sistem ayarlarindan firmware a bakmaniz yeterli. 1.xx.xx seklindiyse firmware cihaziniz v1, firmware 2.xx.xx seklindeyse cihaziniz v2'dir.

Collapse Signature Expand Signature
  9. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    V.1 hocam. Merak ettiğim sizde hangi uptade var acaba? Ayrıca radyoda dünya ve usa var sanırım uptade yapılınırken usa seçilmiş oraya yordum ama?

10. tmert0

tmert0
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    46
    Diğer sorum cevaplanmadan başk bir soru ile karşınızdayım :laugh:
    %100 sarj ettim ve 3-3.5 saat daha fazlası olmadığına eminim sarj %68 gösteriyor. Yorumlara bakılırsa 15-17 saat gittiği söylenmiş ama bu şekilde o süreyi göremiycem sizce sorunlu olabilrmi alet?

11. audiocu

audiocu
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    Aslında bu cihazı ipod gibi devamlı yenileseler büyüklere kafa tutacak hale gelir heralde büyüklerin tepkisinden korkuyorlar.

12. ghan87

ghan87
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    1 seneden beri sorunsuzca kullanıyorum elimdeki fuze v1'i. Cx300 II ile çok iyi bir ikili diyebilirim.

Fuze+ çık ama fuze v1 deki etkiyi yaratamadı bence.

@audiocu yorumuna katılıyorum. Sandisk neden mp3 player işine ağırlık vermeyi kesti anlamak zor :sad