[SATILIK/TAKASLIK] inearz Euphoria Adel Universal/Hifiman HM-650+musical amp

'Satım' forumunda fenrir tarafından 5 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    inearz Euphoria Adel: Nisan sonunda aldım geçtiğimiz hafta elime ulaştı,arada geçen uzunca bir dönemdeki nakit ihtiyacı sebebiyle satılıktır. Universal olan modeldir,kablosu linum g2 bax üzerinde s1 yerine b1 adel modülü vardır. Okuduğum kadarıyla bass bir miktar daha az ama daha havadar ve detaylı denmiş kıyasına. Aldığım kişi demo ürün olarak almış geçtiğimiz yıl sonu 10 saat kadar kendi kullanmış bir 10 saatta ben kullandım. 2x2x2 kombinasyonlu 6 armatür sürücülü 3 yol crossover'lı. Kutu içinde eartips yoktur alacak kişi kendi temin etmek durumunda. Benim elimdeki bütün kulak uçlarıyla uyumluydu size de bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.Üzerine çokça nakit alabileceğim dap veya iem'ler ile takas olabilir.

Fiyat: 4500 Lira

resimler: https://drive.google.com/drive/folders/1gH5HsaX9LFrtniN8-Dr-U8vOCJZolU2O

Hifiman HM-650:
    Classic 2 ve musical amp kart vardır. Kutusu ve içeriği tam. Şarjı ilk haline kıyasla fena değil. Sahibinden üzerinden almıştım ama muhtemelen foruma da üye aldığım kişi. 64gb lexar hızlı bir micro-sd kart var içinde. Kullanmadığım için satma kararı aldım. Üzerine bolca nakit alabileceğim ürünler ile takas olabilir. Fiyatı abartılmamış fiio m11,hiby r5/r6,ibasso dx160 gibi cihazların üzerine nakit verebilirim takas için.

resimler: https://drive.google.com/drive/folders/1eW9Og-_Cpimh2SRt1w-XgBgKk0fMc38p?usp=sharing

Fiyat: 1500 Lira

Calyx-M: Sahibinden üzerinden almıştım muhtemelen foruma da üye aldığım kişi. Ben aldığımda kulaklık çıkışı sorunlu diye ''MAX4410'' amfi ile değiştiği söylenmişti. Sorunu tam anlayabilmek adına bir kablosu çıkartıldı(istenirse arka kapağı açılıp alacak kişi geri takarak kullanabilir,bir şekilde iki kanala da ses veriyor o durumuyla) şuan sadece sağ kanaldan az bir ses veriyor. Kozmetik olarak yılına göre fena değil fotoğraflarından bakabilirsiniz. 3 saat civarı şarj tutuyor bildiği kadarıyla orjinal hali de yüksek değil saat olarak. Tamir edebilecek birine ulaşamadım,dileyen parça niyetine kullanabilir dileyen tamir ettirip kullanabilir. Ses konusunda hala yurtdışı forumlarda beğenilen bir alet. Bu süreçte tamir ettirebilirsem daha yüksek bir fiyata güncelleyeceğim fiyatı.

Fiyat: 400 Lira***SATILDI

Earsonics Es3: Forumdan takas ile almıştım. Yanında gelen upgrade kablo arkadaşımın kedisinin gazabına uğradığı için gene forum içinden ayrıca satın aldığım audiominor mahogany 2pin 3.5mm SE kablo ile veriyorum. Üzerine bolca nakit alabileceğim ürünler ile takas olabilir.

Fiyat: 1300***SATILDI

Cayin N5ii: Forumdan almıştım. Pandemi dönemi sebebiyle dışarıda hiç kullanmadım evde az süre kullanıldı. Kutusu ve içeriği tam. Fotoğraflarda görebileceğiniz gibi ekranda ölü piksel var bu sebepten fiyatı uygun. Kullanıma bir engel değil dokunmatik kısmı çalışıyor sadece görüntü olarak sorunlu. Aldığım kişide de bende kaldığı kısa süre boyunca da büyüme olmadı kendi halinde duruyor o nokta. Yandaki analog kısımlardan kullanıyorsanız hiç eksiklik yaratmıyor zaten. Ben çoğu zaman ekran kapalı yandaki analog tuşlar ile kontrol ediyorum şarj süresi olarakta kaydadeğer bir fark sağlıyor ekranın kapalı olması. Çift micro sd desteği ve 2.5mm balanced kulaklık çıkışı vardır

Fiyat: 750***SATILDI

Tanchjim Oxygen: Kutusu ve içeriği tam olarak durmakta. Karbon nanotüp dinamik sürücülüdür. Harman eğrisi baz alınarak yapılmış tuning'e sahip. 2pin 0.78mm değişebilir kablolu. Mikrofonlu olan kablosu hiç kullanılmadı sıfırdır. İzmir içi elden test etme imkanı vardır. Diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde olur. Üzerine bolca nakit alabileceğim iem'ler ile takas olabilir.

Fiyat: Forum içi takaslandı

Fiio M6: Kutusu ve içeriği tamdır. Temiz durumda. Tidal ve spotify offline desteği vardır.

imr acoustics r1: Arkada tarafından yarı açık veya kapalı dinamik olarak ayarlanabiliyor. Seramik sürücülüdür. Taşıma kutusu eksiktir(XXL silikon uçlar da kayıptır). 2pin değiştirilebilir kabloludur. 5 farklı filtre sayesinde 5 farklı ses elde edilebiliyor. İade kabul etmiyorum lütfen araştırmalarınızı tam yapıp almaya karar verin. İzmir içi buluşarak test etme imkanı vardır.
    Fiyat: 1200***SATILDI

Hifiman Re600s v2: 300***SATILDI

ipod cf modlu:
    200***SATILDI

Trinity Audio Hyperion: 150***SATILDI

ath-m50x
    : Kutusu ve içeriği tam. İyi durumda, padlerinde bir deformasyon yok. Whatsapp'dan fotoğraf atabilirim.

Psb M4U 4:
    1 dinamik 1 armatür sürücülü hybrid iem. Kutusu içeriği vardır. Mikrofonsuz beyaz kablosu sıfırdır. Kablolardan birinin konnetkörleri kullanılarak dengeli kablo yaptırılabilir.
    Fiyat: 450***SATILDI

Sony F886: Takaslık. Kutusu ve içeriği duruyor ses sınırlama sorunu olmayan model. Android tabanlı müzikçalar. Yanında kemal abi'nin yaptığı sıfır(1 kere kontrol amaçlı denedim) bakır üstüne gümüş lod ve silikon taşıma kılıfı hediyedir. Ekran tamamen açık wifi'a bağlı spotifydan yaklaşık çalarak 3.5 saat ekran açıklığı veriyor. Şuanki telefonların bile bu süreyi anca verdiğini referans alırsak bataryası iyi durumda.
    Fiyat: 600***SATILDI

iBasso Dx80: Kutusu ve içeriği tam. Temiz durumdadır.
    Fiyat:1000***SATILDI

Tansio mirai tsmr-3: Büyük taşıma çantası ve küçük torba şeklinde taşıma çantası vardır. Uçlarının çoğu duruyor. Temizleme çubuğu switch'lerini değiştirme aparatı duruyor. Kozmetik olarak sıfıra yakın durumda.
    Fiyat: 1000***SATILDI

#1 fenrir, 5 Mayıs 2019
    Son düzenleme: 4 Ağustos 2020 17:28
    metalorcun bunu beğendi.
  2. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    Resimleri bi türlü ufaltamadım bir bilen varsa çok yardımı dokunur

3. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    giriş-orta seviye masaüstü dac/amp takas seçeneği ile güncel

4. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    fiio k5 masaüstü amfi veya 64/128 micro sd takas seçeneği mümkündür

5. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    micro sd alınmıştır gereği kalmadı

6. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    sennheiser amperior gitti diğerleri G Ü N C E L

7. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
  8. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    güncel

#8 fenrir, 30 Mayıs 2019
    Son düzenleme: 11 Haziran 2019
  9. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    Günceldir

10. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
  11. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543

re600s hariç günceldir

edit: 2 pin dengeli kablolarla da takas olabilir

#11 fenrir, 23 Haziran 2019
    Son düzenleme: 24 Haziran 2019
    Akales bunu beğendi.
  12. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
  13. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    ipod gitti,m50x eklendi ve güncel

yigitboylu bunu beğendi.
  14. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    G Ü NC EL

15. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    güncel

16. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    m50x forum dışına satıldı kalanlarla güncel.dx80 ile üzerine bir miktar nakit alarak android olmayan bir dap takası düşünebilirim

17. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    543
    trinity audio hyperion da forum dışına gitti

18. fenrir

fenrir
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler: