SENNHEISER IE800 S

'Haberler' forumunda Pascalci tarafından 19 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Pascalci

Pascalci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    684
    Collapse Signature Expand Signature
    5 kişi bunu beğendi.
  2. bakieryigit

bakieryigit
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,965
    999,95 dolar , 1000 değil yanlış olmasın , 3 tane ara kablosu koyup fiyatı 200 dolar şişirmişler , bu da yeni fiyatı nasıl yukarı çekebilirim taktiği. HD 800s de izledikleri politikanın bir benzeri olmuş. Şuan ie 800 diye bir seri olmasa 1500 dolardan satmaya kalkarlardı kesin, ne diyelim alana hayırlı olsun ben almam.

3. CongoFather

CongoFather
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,138
  4. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,502
    HD800s'i siyaha boyamışlardı. Ama IE800 zaten siyah değil miydi? :)

Şaka bir yana IE800 acaip hayal kırıklığı olmuştu benim için. Zaten pazar IE800 için Sennheiser'ın biçtiği $1000 fiyati da kaldırmadı. Uzun süredir $600 civarına sıfırını bulmak mümkündü.

Dişe dokunur bir değişiklik var mı, yoksa genelde olduğu gibi hafif bir güncelleme mi merak ediyorum doğrusu. Sanki isimlendirmeden ikincisi gibi anlaşılıyor ama dinlemeden de bilinmez tabi.

elektronik müzik bunu beğendi.
  5. mfya

mfya
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,854
    Başka bir konuda ie800s için değişebilir kablo olması beklendiğini hatırlıyorum. Ben de aynı beklentiye girmiştim. sonuçta ie8 ve 80'de 2 pin konektör kullanılmıştı. Şimdi görüyorum ki değişebilen sadece jak ve kablo birleşimine kadarki uzantı :) Tamam konektör her zaman iyi bir şey değil ama ben şahsen kolay yükseltilebilir kablo için komple değişebilir kablo olmasını isterdim. Bugün birçok kişi normal kabloları bırakıp balanced kullanırken Sennheiser'in buna imkan tanımaması benim bakış açımda üzücü. Tabi ne demişler tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış :D

Submariner2 ve elektronik müzik bunu beğendi.
  6. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    806
    Markanın hatrına ki bende ayrı bi yeri var :D almak istediğim kulaklık , ACABA? geçmişten günümüze bi çok kişi kullanmıştır , S farkı ne oluyor? ( hem ses açısından hemde teknik,tasarım açısından ne farkı var)

Önceleri dolar artmamışken ie800 , 1000-1300 tl gibi fiyatlara 2.el bulunuyordu:cool: şimdi bulabilir miyim?

Konforunu az rahatsız edici bulmuştum , hatırlıyorum , fakat sesi hala hatırımda kaldı onun hatrına alasım var:) ( her ne kadar değişebilir kablo olmamasından nefret etsemde:eek:)