Sizce bu rock müzik listesi güvenilir mi ?

'Müzik Genel' forumunda bkozan81 tarafından 28 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. bkozan81

bkozan81
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
  2. bkozan81

bkozan81
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Benim attingim linkteki listede o zaten sizce indirmeye deger mi veya buna eklemek istedikleriniz varmi

3. Thehelsing

Thehelsing
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    O kadar genel bir soru sormuşsunuz ki, buraya herkes bir tane grup yazsa ömrünüzün sonuna kadar anca hepsini dinlemiş olursunuz. İsterseniz Spotify diye bir program var, onu kurun. Oradan sevdiğiniz bir sanatçının radyosunu başlatın. O türden farklı grupları keşfedebilirsiniz bu sayede. Diğer türlü içinden çıkmak çok zor olur. Rock o kadar genel kalıyor ki. Binbir çeşit alt türü var ve birbirlerinden dağlar kadar farklı bu türler. Dediğim gibi Spotify adlı uygulamayı deneyin bir.

4. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    623
    Ben de spotify veya last.fm tavsiye ederim.

Arkadaslarin da dedigi gibi mesele keyif, zevk, gonul meselesi. En iyisi veya kotusu olmaz bence bunun :)

Collapse Signature Expand Signature
  5. Juhziz

Juhziz
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    264
    aynen satirist arkadaşa katılıyorum

kişiye göre değişecektir

6. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,149
    Ben arada radyo dinliyorum, takılan yeni güzel parçaları araştırıp genişletiyorum koleksiyonunu... Filimlerde de bazen çok güzel parçalar oluyor. Shazam tavsiye ederim.

7. dulty

dulty
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,351
    Spotify kullanıyorsanız soundhound kendi app'inden direkt bağlantı yapıyor işler çok kolaylaşıyor, bilginize...
    Spotify gelmiş geçmiş en iyi müzik icadı bence, kullanmaya başladığımdan beri eskiden bildiğim bir gurup bile dinlemedim denebilir...

8. Metalingus

Metalingus
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    95
    Benimde tavsiyem spotify :)

9. nsleighride

nsleighride
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    12
    Herhangi bir rock listesine itibar etmeyiniz. 70'ler gibi sanatin dolu dolu oldugu on yillik donemde bile muzik dergileri vesaireler donemin ticari islerini one cikariyor. En guzeli kendi listenizi kendiniz yapmaniz. FLAC arsiv istiyorsaniz da ozel mesaj atabilirsiniz, akliniza gelecek her seyi edinebileceginiz bircok site var. Konuya katilan arkadaslarin da dedigi gibi last.fm, spotify gibi siteler is gorur ancak fikrim en kapsamlisinin last.fm olacagidir. Sizinle benzer muzik zevkine sahip bircok insan buldugunuzda konusmak epey zevkli oluyor. Ha bir de haberturkmus, hurriyetmis bu gibi populer yayinlarin listelerine ise goz dahi atmamak muzik zevki gelisimi bakimindan yararli olacaktir.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

10. audiocu

audiocu
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    6
    Yanlız bu listeyi de küçümsemeyin hürriyet' te kim böyle listeyle uğraşır! Rolling Stones dergisinden alınma, belki ilk başlayanlar için bir fikir verebilir.

11. pztkl

pztkl
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    280
    Bu en iyi 500 albüm olayi eksiden carpma bence haberturk cok arak yapiyo ekside de vardı bu :D