(Son İndirim Yapıldı) Detay hastalarına satılık çok temiz Fischer Audio DBA-02 + Ekstra uçlar

'Satım' forumunda gkhn tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

1. gkhn

gkhn
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    84
    Selamlar, yaklaşık 5,5 yıl önce yine bu forumdan Kabatay adlı üyeden satın aldığım ve maalesef kendisiyle fazla zaman geçirme fırsatı bulamadığım kulaklığımı satmaya karar verdim. Kendisi bana referans olurdu sanırım ama iki yıldır forumda aktif olmadığını gördüm profilinden.

Ürüne gelince;
    • Ses karakteristiği olarak tiz ağırlıklı ve fazlasıyla ayrıntılı olduğu yorumu yapılmış, benim de aldığım tat bu yöndeydi. Tüm frekanslara gideceği, bas ağırlıklı bir DAP ile birlikte ise armatür sürücüden kaynaklı bas eksikliğini kapattığı söylenmiş ancak yine de "basskafa" denen tipte arkadaşları memnun edemeyeceği aşikar çünkü bu bir referans kulaklık yani sesi olabildiğince "doğru" vermeye çalıştığı söylenebilir. Bu analitik ses kimilerini mutlu ederken kimileri de sevmeyebilir. Lütfen incelemeleri inceleyiniz :)
    • Çıktığı zaman Head-fi sitesinde Joker adlı uzman üyenin IEM listesinde üst sıralarda olan ve ses performansı 9.2/10 puan alan bir kulaklık. İnceleme linklerini de aşağı bırakacağım.
    • Kozmetik olarak 9/10 alabilecek kadar iyi durumdadır. Kablosunda, kendisinde herhangi bir kozmetik veya işlevsel deformasyon kesinlikle yoktur.
    • Kutusunda ve tüm aksesuarlarıyla birlikte gönderilecektir.
    • Düz şekilde veya kancalarıyla tersten kablosu kulak üstünden geçecek şekilde kullanılabilmektedir.
    • Kablosu üçlü örgülü bir kablo ve mikrofonik etki olarak da görsel olarak da gayet iyi. Özellikle Beşiktaşlı arkadaşların hoşuna gidecektir :) Kulaklık bana göre kendisinden sonraki MKII sürümünden görsel olarak fersah fersah üsttedir, dikkatleri üzerine çektiğini rahatlıkla söyleyebilirim.
    • Forumda daha önce satış konusunda bazı talihsizlikler yaşanmış sanırım, bu konuda kendi adıma teminat verebilirim. Öğretmen olarak çalışıyorum. Almak isteyen arkadaşlara gerekirse kendimin ve okulumun bilgilerini gönderebilirim güven konusunun temin edilmesi için.
    • Hijyen konusunda ben gibi hassas olan arkadaşlara ürünün kolonya, dezenfektan, ıslak mendil ve peçete ile temizlendiğini belirtmek isterim.
    • Satış İstanbul Anadolu yakası Pendik civarında yüz yüze veya kargo ile gerçekleştirilebilir.
    Ürünün teknik özellikleri:
    • Sürücü: Çift armatür
    • Empedans: 43 Ω
    • Hassasiyet: 108 dB
    • Frekans: 20 Hz – 24 kHz
    • Kablo: 1.28 cm
    • Jak tipi: I (düz) jak
    • Nozzle boyutu: 3mm
    • Kullanım şekli: Düz veya kulak üstünden
    Ürünün bahsettiğim IEM tablosundaki yeri aşağıda. (listeyi sonraki sürüm olan MKII ile güncellemişler ancak puanlarda bir değişiklik yok, ürünün inceleme puanlarıyla aynı olduğunu teyit edebilirsiniz. Zaten MKII sürümü sadece kozmetik bir değişiklik içeriyordu.)

https://theheadphonelist.com/headphone-list/

Ürünün inceleme linkleri:

https://www.head-fi.org/showcase/fischer-audio-dba-02-mk-ii.13849/reviews

http://www.techno-fi.net/threads/fischer-audio-dba-02-İnceleme.1851/

Ürün inceleme videosu:

Meraklılar için ürünün frekans tablosu ve tüm teknik tablo ve ayrıntıları:

https://reference-audio-analyzer.pro/en/report/hp/fischer-audio-dba-02.php

Ürünün kendisine ait görseller:

Ürünün fiyatı son fiyat olarak 500 TL'dir. Aklınıza takılan bir şey olursa lütfen sormaktan çekinmeyin.

#1 gkhn, 27 Şubat 2019
    Son düzenleme: 21 Haziran 2019
    .~., TONG., refuserQ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,429
    Hazır konu en üstteyken yazıyorum kimseye haksızlık olmasın diye..

Resmen duygulandım ilanı gorunce...Yaklasık 8 yıl olmuş ben kullanalı.2 ay kullanmıştım bana uymadı diye satmıştım.Tizleri süper detaylıdır...Zaman çok çabuk geçmiş. :) Hayırlı satışlar.

refuserQ ve elektronik müzik bunu beğendi.
  3. gkhn

gkhn
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    84
    Evet sanırım ürünün forumdaki inceleme sayfasında mesajınızı görmüştüm :) Her türe giden bir kulaklık olsa da herkese gitmeyebilen bir kulaklık kendisi, özellikle gümbür gümbür bass isteyenleri tatmin etmemesi nedeniyle. Detay manyakları ise bayılacaktır.
    Zamanın hızlı geçmesi konusunda ise yaşla birlikte maalesef yokuş aşağı gitme hissi oluşuyor, farklı deneyimler bu yüzden önemli :) İyi dilekleriniz için teşekkürler.

barocka, refuserQ ve fosther bunu beğendi.
  4. gkhn

gkhn
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    84
    Günceldir.