Sony MDR XB950AP Nasıl Bir Kulaklıktır?

'Kulaklık Genel' forumunda onurssl tarafından 22 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. onurssl

onurssl
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Tüm foruma selamlar ;

Uzun zamandır almayı planladığım bir kulaklık hakkında kafamdaki soru işaretleriyle boğuşuyorum arkadaşlar,kulaklık kullanımına bir müzisyen adayı olarak çok önem veren biriyim forumda birçok kişide olduğu gibi bende kulaklıklara sürekli para dökmekte ve daha iyisini arzu etmekteyim.Şuana kadar beklentime ulaşabilmiş değilim fakat...:(

Sizlerden yardımlarınızı beklediğim konu almayı planladığım kulaklık hakkındaki iyisiyle kötüsüyle fikirlerinizi paylaşmanız.Son olarak edindiğim model Sony Ex650 ve sanırım çok üst seviye kulakiçi kulaklıklar dışında bu orta seviye kulakiçilerin beni tatmin etmeyeceğine karar verdim,o yüzden kulaküstü düşünmeye başladım kulaküstü kulaklıkların ses rengi biraz daha tatmin ediyor beni :coolsmiley:

Kulaklık hakkındaki görüşleriniz nelerdir,fiyatı 200-250 lira arası,değer mi? Bütçemde tam bu kulaklığın fiyat aralığı kadar.Konservatuara hazırlanıp sınavlara girmeyi düşünüyorum sese hassasım,onun dışında müzikle yakınen ilgileniyorum tarz ayrımım yok her türlü müzikten beslenmeye çalışıyorum.Bass tiz,mid sahne detay vs. konularında dengeli bir ürün arıyorum ama Bass' ın şiddetli olması problem değil.Genellikle mobil cihazlarla müzik dinliyorum; Ipod Touch 5. nesil ve Xperiz Z3 ... Nadiren de bilgisayar ve amfi ile kullanmayı düşünüyorum.Yine Filmlerde de ses kalitesine önem veriyorum kulaklık kullanımı burada da benim için önemli. ;)

Kulaklığın konfor ve sesi üzerine yapılan yorumlar ağırlıklı olarak olumlu ve özellikle kulaküstü kulaklıklardaki rahatsızlık durumunun olmadığı söyleniyor,ben kulaklığı deneyemediğim için ve türkçe kaynak bulamadığımdan forumdan başka çıkış kapısı bulamadım :angel::love:

Kulaklığın tasarımı görünümü,teknik özellikleri konusunda sıkıntım yok beğendim,hatta mikrofonlu olması ve empedans değerinin düşük olması telefon ağırlıklı kullandığım büyük bir avantaj.::)

Kulaklığın olumlu olumsuz tarafları nelerdir? Bu fiyatta beklentilerime karşılık aradığım model yeterli mi, yada benim bütçem de bundan daha başarılı olabilecek farklı bir ürün tavsiye edebilirmisiniz? Tavsiye konusunda kafaüstü olması şart değil ses konusunda kalitesi tecrübe edindiğiniz ve önerebileceğiniz başka bir kulaklık tipide olabilir yeter ki kaliteli,işte bu denilebilen bir ürün olsun.

Kıymetli yorumlarınız bekliyorum şimdiden çok teşekkürler... :):rolleyes:

2. onurssl

onurssl
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    forumda bu kulaklığı kullanmış olan hiç kimse yok mu? :(