Sony nw a45 alınır mı ?

'Sony' forumunda emirgenc42 tarafından 17 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. emirgenc42

emirgenc42
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Kullanıcılar bu çaları nasıl buldunuz sony 1000xm3 le a45 uyumlu gider mi? 1500 tl ye kadar bi müzik çalar arıyorum önerileriniz nelerdir ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,930
    Alınır.

1500 tlye kadar alınmaz.

3. Mustafa ALKAN

Mustafa ALKAN
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,452
    A45 999 tl den sonra alınmaz.1000 tl psikolojik sinir sony A45 için bence. 1500 bandina çıkınca rakipleri daha iyi.

4. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    120
    Ortalama 1000-1150 tl fiyati var zaten yurtdışı da aynı paraya geliyor. Sanırım 1000 tl fiyat için güzel cihaz.

Collapse Signature Expand Signature
  5. FreeShah

FreeShah
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    61
    Forumda 750ye satan var.

6. complete

complete
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,880
    a55 versiyonları çıktı,fark varmı bilmiyorum,sony bu seriye 1-2 özellik ekleyip yeni model diye çıkarıyor:)

7. stakanar

stakanar
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    204
    Forumda 750liraya satan varken bence alınmaz. Bu hobide malesef sıfır ürün almak ciddi zarar.

s4vaş bunu beğendi.
  8. sambadejan

sambadejan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Hocam ben Ath-m50x ile A45i 3 aydır kullanıyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim, bu ikili benim ilk ekipmanlarım ve ilk deneyimim. Daha önce HiFi konusunda herhangi bir cihaz vs. tecrübem olmadı. Beni öyle aman aman tatmin etmedi. Hatta bu konu hakkında kendim de ayrı bir konu açmayı düşünüyorum. Ath-m50x’i A45ten 5-6 ay önce almıştım ve iPhone7 ile dinliyordum. iPhone ile Apple’ın earbudlarından Ath-m50x’e ilk geçtiğimde bir miktar kalite artışı olmuştu. Fakat A45i aldıktan sonra iPhonea göre öyle level atlamışım gibi bir hissiyat alamadım. Bu ikili birbiriyle uyumsuzdur veya biri diğerine göre daha kalitelidir vs. bu konuda bir bilgi ve tecrübeye sahip değilim. HiFi konuda deneyimsiz birisi olarak kısaca ben umduğumu bulamadım.

furkan kocyigit bunu beğendi.
  9. bayhankardas

bayhankardas
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    120
    M50x Audio-Technica dan bahsediyorsan eğer guc cikisi saglam bir cihazdan dinlersen level atlamis hissiyatin artir yada sony a45 e dac/amp baglarsan arada bariz farki goreceksindir. Dunya uzerinde f/p olarak ilk siralarda gelir m50x. Kullanipta memnun kalmayanda cok azdir bildigim okudugum gordugum kadariyla.

Collapse Signature Expand Signature
    border66 bunu beğendi.
  10. onurdogan4

onurdogan4
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    37
    Bana kalırsa giriş seviyesi dap'larin ortalama bir telefonla ses kalitesi açısından bariz farkları yok. Verilen paranın karşılığı için orta seviyeye yonelinmeli. (A45 i dinlemedim ama fazla sayıda giriş seviyesi Dap kullandim bu yüzden genelleme yapabileceğimi düşünüyorum) :)

xxyx bunu beğendi.