Stream destekleyen dap

'Müzik Çalarlar Genel' forumunda DarkTemplar tarafından 13 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. DarkTemplar

DarkTemplar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    90
    Merhaba arkadaslar,

Tidal, Spotify gibi muzik stream servislerini destekleyen dap onerilerine ihtiyacim var. Sony istemiyorum. Ak serileri de streami desteklemiyor diye biliyorum.

Onerisi olan olursa cok memnun olurum. Ust seviye bir dap ariyorum.

Tesekkur ederim.

Sent from my General Mobile 4G using Tapatalk

2. karanehir35

karanehir35
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    11,490
    Selamlar,
    Üst seviyeden stream oynatan bir dap yoksa da, ortaüst seviyeden Fiio X7, Onkyo DP-X1 v.b daplara bakabilirsiniz.
    Ikisi de wifiden stream oynatir, ikisi de streamingde belli bir dipses ve arkaplan gurultusune sahiptir.

Collapse Signature Expand Signature
  3. DarkTemplar

DarkTemplar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    90
    Tesekkur ederim. Wifi'dan dinlemeyecegim, hesaplarimi direkt cihaza indirecegim. İbasso dx200 gelecek ama onun da zamani belli degil.

Sent from my General Mobile 4G using Tapatalk

4. VirtuFortuna

VirtuFortuna
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    5,244
    @DarkTemplar Şu anki piyasada alınabilecek çok az DAP var. Bana göre de totalde en iyi DAP (stream için) ZX2.

X7, DP-X1 gibi cihazların birden fazla problemleri mevcut. Neden Sony'yi direkt elediğinizi bilemiyorum ancak ille de öyle diyorsanız bence AM5 kartıyla X7'yi tercih edebilirsiniz.

Bir de Acoustic Research AR-M2 isimli bir cihaz var yorumları iyi. Aslında test için ürün gönderirler belki diye bir mail atmayı da düşünüyordum.

Collapse Signature Expand Signature