Taşınabilir Bluetooth Hop. Tavsiyesi

'Hoparlör' forumunda ugcn tarafından 26 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. bLind

bLind
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    228
    Geçen bir kampanyadan uygun fiyatlı sony srs-x33 modelini aldım bu tür hoparlörlere hep merakım var. Sesi hakkında biraz yorumda bulunmak istedim.
    Hoparlörün en iyi yanı ses bir alana sıkışmış hissi vermiyor herhangi bir yere koyduğunuzda baya bir yayılıyor müzik odada tek bir noktadan çıkıyormuş gibi gelmiyor açık ferah bir yapıda çalıyor. Yalnız bas konusunda bende tam bir hayal kırıklığı yarattı. %50 seviyesine kadar güzel üstündeki seviyelerde hem şiddet olarak geride kalıyor hemde bozulma yapıyor çok cılız bir hal alıyor. Bas karakteri olarak da çok yumuşak bir yapıda değil o konuda da hoşuma gitmedi. Ses seviyesi yükseldikçe karakteri bozulup bambaşka bir hal alıyor. Bir ara bimin sattığı lg p5 kadar bas veremiyor. İnternetten aldığım için ürünü iade ettim mağazadan almış olsaydım çok pişman ederdi herhalde.

2. Vaguv

Vaguv
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    130
    Temiz sesli, çözünürlüğü yüksek bir model de ben bakınıyorum bu ara. Ben de çoğunlukla masaüstü kullanmayı düşünüyorum. Önerisi olan varsa alabilirim.

3. Dr. Boom

Dr. Boom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    617
    Bluetooth hoparlör meselesi benim de dikkatimi çekiyor bi süredir. Bu başlığın açılması iyi olmuş teşekkür ediyorum.

(Gizli Rez)

2 kişi bunu beğendi.
  4. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,051
    Abim aradigi icin denedik gecen hafta. Iyi. JBL'in daha kucuk ve populer modelleri bunun kadar iyi ses vermiyor. En iyisi ise malesef
    BOSE'un yeni cikan kule tipli olanlarin buyuk olani. Sesi bariz cok iyi ve dogal. Fiyati $299, ve malesef bir cok BOSE urunu gibi coook ender indirime giriyor. Black Friday'de belki.

5. Khiron

Khiron
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    42
    Günlük kullanım için arıyorsanız (youtube vs. dolaşırken, dizi izlerken kullanayım gibi çok yüksek bir beklentiniz yoksa) bluedio ürünleri hem pil performansı ile hem de fiyatına göre sunduğu ses kalitesi ile bence yeterince iş görecektir.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 kişi bunu beğendi.
  6. Vaguv

Vaguv
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    130
    Hocam bs-3 modelini biraz inceledim. Günlük kullanım için fiyatı bana bir hayli yüksek geldi. Çin fiyatı bile 150-200tl arası. JBL Go çok övülen bir model ve daha uygun bir fiyatı var. Ben mi yanlış fiyatlara bakıyorum :D

7. florence

florence
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,858
    vifa oslo veya beoplay a1. bütçeye ve boyuta göre bu iki ürün de tercih edilebilir. bir üst segmentte maalesef jbl, bose, ue orta seviye kalabiliyor.

8. Khiron

Khiron
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    42
    3 hafta önce 28.5 $ idi. %5 de cashback alsak 27 ye falan bağlanırdı.

9. Vaguv

Vaguv
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    130
    şuan ben 39dan aşağı bulamadım maalesef. Hem 27 dolar olsa bile jbl go'dan iyi midir hocam ?

10. Khiron

Khiron
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    42
    bs-3 indirimde tekrar.

11. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    870
    Oğulcan'ın tavsiye ettiği Jbl Extreme'e açık havada denk geldim. Öyle durup o ses o aletten mi geliyor diye etrafa bi bakındığımı hatırlıyorum. Baya açık havada parti verirsiniz yani öyle bir sesi vardı.

#31 sensable, 20 Temmuz 2017
    Moderatör tarafından düzenlendi: 20 Temmuz 2017