VE Monk izolasyon mod

'Kendin Yap (DIY)' forumunda cosanostra tarafından 11 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. cosanostra

cosanostra
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    96
    Öncelikle merhabalar.
    Monk u ilk aldığım günden beridir zevkle kullanmaktayım, fakat benim ve büyük ihtimalle çoğu kullanıcının şikayeti izolasyon problemi, geçen gün migrosda dolaşırken gözüme samsung un bir kulaklığı ilişti ,hani eski sony walkman zamanı tam kulakiçi olmayan ama kulağa azda olsa girip izolasyon sağlayan kulaklığı vardı ya ona benzer bir tasarımdaydı kulaklık ve uçlarındaki silikonlar sökülebiliyordu, bende bunları acaba monk a takabilirmiyim diye düşündüm ve aldım kulaklıkdan bir tane ,yaptığım ilk denemede çok başarılı olamadım çünkü izolasyon sağlanıyordu fakat ses boğuklaşıyor ve sahne çok daralıyordu, bende bunun sebebinin silikonun kulaklığın çıkışlarını kapattığı için olduğunu düşünerek biraz modladım silikonları sonuç şaşırtıcı oldu , doygun baslı, sahnesi monk a yaraşır ve izolasyonu idare edecek (otobüsde ve metrobüs durağında test edildi ) bir kulaklık ortaya çıktı. Yapmanızı ve denemenizi tavsiye ediyorum...
    [​IMG][​IMG]
    Kulaklık da bu
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-te...Atrp8P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7 kişi bunu beğendi.