Xduoo x2 kitlenme sorunu

'Müzik Çalarlar Genel' forumunda tuna_ tarafından 14 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. tuna_

tuna_
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    25
    Arkadaşlar cümleten iyi aksamlar elımde bulunan xduoo x2 pşayerımle ılgılı bır sorun yasıyorum.

dun sporda kendı kendıen kıtlendı ve reset attı ve acılıs esnasında ekranda xduoo x2 yazılı sekılde kıtlendı ve kaldı.eve geldım arka kapagını soktum ve bataryasını cıkardım gerı taktım ama degısen hıcbırsey yok suanda xduoo yazısı durur sekılde.bugun oglen elektronıkcıye goturdum devresınde bır sorun yok dedı yaılımsal bır problem oldugunu soyledı.firmware guncelleyecegım ama pc ye bagladıgımda pc gormuyor ve sarj da olmuyor dırek fişe taktıgımdada bır degısıklık yok.

yardım edebılecek yada çözüm onerebılecek herkese teekkurler sımdıden.

2. border66

border66
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    239
    benim x3 donduğunda reset düğmesine iğneyle bastırdığımda problemsiz açıldı ve çalışıyor.x2 de reset düğmesi var mı bilmiyorum

Collapse Signature Expand Signature
  3. tuna_

tuna_
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    25
    reset dugmesı var evet ama malesef oda calısmıyor reset atılmıyor cıhaza hocam

4. sait.guller

sait.guller
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    aynı şekilde benim cihazda kitlendi ve reset atmıyor.
    Siz nasıl çözdünüz sorunu?

5. coni21

coni21
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Benimki yolda birkaç güne gelir. Şimdi beni korkutunuz benim başıma gelse ben ne yapacam . Sizinki kaç aylık böyle bir sorun çıktı ve nasıl oldu?

6. sait.guller

sait.guller
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Yeni geldi cihaz. Cihaz FW7 yükleme yaparken arada hata verdi ve takılı kaldı. Reset düğmesi çalışmadığından şarjı bitene kadar ekran takılı kaldı.
    Şimdi şarj bitti. Tekrar şarja taktığımda ise hiç bir tepki vermedi.

7. sait.guller

sait.guller
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ben Xduoo Servis ile görüştüğümde USB TOOLS adına bir uygulama gönderdi ve neler yapılacağı adım adım yazıyordu. Uygulama XP ve Win7 de çalıştığı söylendi. Cihazı pc ye taktığımda bilinmeyen aygıt olarak görünüyor. Adımları gerçekleştirdim. Fakat cihazda ve programda tık yok.
    Muhtemelen cihaz ortada kaldı. Fireware uçtuğudan ve reset çalışmadığından sorun oldu.

8. sait.guller

sait.guller
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Araştırma ve araştırmalarımı uygulamak için uğraşıyorum. Formun mantığına ters hareket ettim biraz kusura bakmayın.
    Ama Xduoo X2 cihazı olan arkadaşlara sormak istiyorum. Reset tuşu ne işe yarıyor ve ne zaman bastığınızda çalışıyor?

9. sait.guller

sait.guller
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Arkadaşlar Xduoo X2 sürücüsünü elle kurmak için arıyorum. Acaba win7 yada win 10 için sürücü var mı? Bulamıyorum