xiaomi note pro ses kalitesi!

'Amfi, DAC ve Ekipman İncelemeleri' forumunda koraygundogdu tarafından 28 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. koraygundogdu

koraygundogdu
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    57
    Arkadaşlar merhaba iyisinizdir umarım. sormak istediğim ben note pro yu hem ses hem de miui rom u için aldım. miui romundan aşırı memnunum fakat ses için aynı şeyi diyemeyecğim. bu telefonun içinde
    ESS technology nin ES9018K2M DAC ı 2x Texas OPA1611 ve 2x ADI ADA 4896 bulunmakta. kendi sitesindede sesi iyi ölçüde methetmiş. ben şu an geliştirici rom kullanıyorum. ses ve ayarlardan HİFİ yaptığım zaman sesde bir koyulaşma oluyor ve sadece bass ön planda oluyor. miu ses geliştiricisini açtığımda ise ekolayzır ayarları ve piston 1 kulaklık seçimi ile daha iyi verim alıyorum. ses tane tane geliyor. bir şeyleri yanlış mı yapıyorum. acaba diyorum ilk kendi orjinal stabil yazılımında ses farklı mıdır mantıken düşünüyorum ama bir yerlerde bir sorun olmalı yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. bu telefon için önerebileceğiniz başka bir şey var mıdır dahili dac amfi vb. sesten pek memnun değilim ses için aldım fakat hayal kırıklığıyla karşılaştım.[DOUBLEPOST=1461880046,1461869825][/DOUBLEPOST]konuya kimse hakim değil anlaşılan!

2. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,536
    Ben yaklasik 2 yildir telefonda gonemad music player kullaniyorum oldukca memnunum . Farkli programlarin sese etkisi oluyor , neutron da iyiydi sanirim .

2 kişi bunu beğendi.
  3. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    157
    Hocam hiç uğraşma anladığım kadarıyla rootlu cihazın ainuraudio ainursauron modu yükle direk giriş-orta seviye dap a dönüştür telefonu link atabilirim

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 kişi bunu beğendi.
  4. koraygundogdu

koraygundogdu
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    57
    Sana zahmet hocam marshmallow kullanıyorum şu an

5. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse