ZMF Verite Closed Kapalı Kulaklık

'Satım' forumunda Lyssky tarafından 16 Mart 2020 tarihinde açılan konu

 1. Lyssky

  Lyssky
  Expand Collapse
  MP3

  Katılım:
  28 Mayıs 2019
  Mesaj:
  38
  Alınan Beğeniler:
  6
  https://www.zmfheadphones.com/zmf-originals/verite-closed

  https://www.head-fi.org/threads/zmf-verite-closed-new-closed-back-zmf-flagship.911505/

  Ürün ani bir durum sebebiyle doğan maddi ihtiyaç yüzünden satışa konulmuştur. Sıfır gibidir. Yalnızca 1 ay kullanılmıştır. Burn-in süresi bile dolmamıştır.
  ZMFheadphones markasının en iyi kapalı kulaklığıdır. Birçok kişi için kapalı kulaklıkta en son aşama olarak değerlendirilmiştir (bkz. head-fi forum).

  Kulaklıkların dış kısmı Monkeypod denilen Afrika yağmur ağacından üretilmiş olup iç kısmında dinamik sürücüde Berilyum bulunmaktadır. Rose gold çelik rod ve siyah renkli magnezyum ana gövdesi vardır. Universal ve Auteur olmak üzere ses özelliklerini değiştirebilen iki çeşit deri pad ile ve fotoğrafta görülen, kulaklığın içinde bulunduğu Seahorse marka koruyucu case ile birlikte verilecektir. Çok konforlu ve boyutuna göre oldukça hafiftir. Kafa bandı yumuşak deriden yapılmış ve çok uzun saatler ergonomik şekilde kullanıma olanak vermektedir. İki kablo ile gelmektedir: 3,5mm ve XLR ofc termination. Ürünün kimlik kartı da mevcuttur.

  Sahne genişliğinin açık versiyonu olan ZMF Verite ile neredeyse aynı olması onu tecrübe edilebilecek en açık sesli kapalı kulaklık yapmaktadır. Ses izolasyonu oldukça iyidir.

  Üretimi Chicago'dadır, el yapımı olarak kendisi bir Lutiyer olan Zachary Mayerbach'a ait bir atölyede üretilmektedir. Türkiye'de satışı yoktur. Amerika'dan getirtilmiştir. Ürünün Amerika sıfır fiyatı 2499$'dır.

  1 ay kullanılmış hali ile 13.000 TL'ye satmaktayım.

  (Fotoğraf ekleyemiyorum, isteyenlere whatsapp üzerinden gönderebilirim)
   
  #1 Lyssky, 16 Mart 2020
  Son düzenleme: 17 Mart 2020
 2. Lyssky

  Lyssky
  Expand Collapse
  MP3

  Katılım:
  28 Mayıs 2019
  Mesaj:
  38
  Alınan Beğeniler:
  6
 3. Lyssky

  Lyssky
  Expand Collapse
  MP3

  Katılım:
  28 Mayıs 2019
  Mesaj:
  38
  Alınan Beğeniler:
  6